Skip to main content

Stanisław - blog

Solidarność: nadzieja, wiara, działanie i rezultaty

portret użytkownika Stanisław

Tak się złożyło, że w ostatnich kilku miesiącach brałem udział w kursie szkolenia zawodowego, dla grupy osób trwale bezrobotnych, posiadających grupy inwalidzkie w wieku przed emerytalnym. Było nas dziewięć osób. Czwórka z tej grupy w przeszłości, w większym lub mniejszym stopniu, angażowała się w powstanie Ruchu Solidarność. Dwoje z nich mają na swoim koncie, nawet wyroki sądowe z osadzeniami w więzieniu za swoje działanie w Solidarności oraz inne upokorzenia i szykany.

Zohydzona przez Bolków Solidarność

portret użytkownika Stanisław
solidarność.JPG

Zohydzona Polakom przez Bolków i jemu podobnych cwaniaków o rodowodzie komuszym, nasza duma "Solidarność", niestety została złożona w głębokim Narodowym grobie. Przywalona ogromnym głazem naszej obojętności, walki o nędzny byt własny i rodziny, wysokimi pensjami zasłużonych "działaczy" związkowych, liberalnymi zasadami w gospodarce kapitalistycznej.

Wczoraj w pałacu

portret użytkownika Stanisław

Wczoraj (18. XII.2014) w pałacu Prezydenckim w Warszawie zeznawał bul jako świadek w sprawie rzekomego handlu raportem WSI. Co się namęczył, nadymał biedaczek swą biedną bez pamięci główkę, żeby zeznać i sobie nie zaszkodzić, to aż litość ogarnia. Tak męczyć człowieka to rzecz nie słychana, toż istne tortury nieczułego na bul oskarżonego dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Pomroczność niejasna nabyta wałęsaniem się w okolicach bolka,daje takie skutki.A ostrzegał Olek:nie wałęsaj się tą ulicą? Nie posłuchał, no to ma a my z nim.

Stanisław

19 grudnia 2014

Żyję w odmętach szaleństwa i jak prawi pewien gość, jestem szalony

portret użytkownika Stanisław

Bo uważam, że wybory zostały bezczelnie sfałszowane i pewnie z dużym prawdopodobieństwa, nie tylko te ostatnie. Ten "duży cwaniak" wmawiam nam rozsądnie myślącym, że jesteśmy szaleni i żyjemy w odmętach jego ekipy przekrętów. Nic dodać i nic ująć, po prostu szczerość samobójcy. Dlatego mam nadzieję, że jutrzejszy Marsz w Warszawie będzie początkiem końca takich cwaniaczków w Polsce. Czego sobie i Państwu serdecznie życzę. Amen.

Stanisław

12 grudnia 2014

Ale grają głupa

portret użytkownika Stanisław
logo_PKW.jpg

Jeśli PKW w swych telewizyjnych instrukcjach wprowadziła w błąd tysiące wyborców, to sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa, że Wybory te powinno się powtórnie przeprowadzić.

Od tego są prawnicy i oni wiedzą jak to zgodnie z prawem przeprowadzić. Nie można zaakceptować wyników, które tak bardzo odbiegają od badań sondażowych uzyskanych pod lokalami wyborczymi. Z szacunku dla prawa i Obywateli oraz zaufania społeczeństwa do Instytucji Wyborczych. Najwyżsi urzędnicy Państwa winni reprezentować zupełnie odwrotne niż to prezentują stanowisko i przestać bronić tego wyborczego gniota.

System Wyborczy to przysłowiowa mętna woda

portret użytkownika Stanisław

W mętnej wodzie NAJŁATWIEJ ZŁAPAĆ RYBĘ, nawet ręką można to zrobić. Te całe Wybory Ad 2014 i nie tylko te, oraz gigantyczny bałagan jaki widzimy, to Mętna Woda. Połów zgodny zaplanowaną ustawką. Choć wszyscy o tym jesteśmy przekonani to dowody poszlakowe,domyślne a nawet oczywiste z nie ważnym głosami to reakcji zdecydowanej Brak. Ba trochę,oburzenia,szumu w mediach opozycji się rozlega, ale gdy nabiera ona konkretnych wymiarów, to ci sami szybko sięgają po polewaczki z zimną wodą. Bo "demokrację" bronić trzeba. Co szybko i sprawnie siłami Policji zostało zrobione.

Artystów, którzy mówią, że:

portret użytkownika Stanisław

moje wartości takie jak:

 • Bóg,
 • Honor
 • Ojczyzna,
  mają w dupie - jak to powiedziała owadzia aktorka, łysa artystka i za to nagradzana - co Polsce nie poskąpi nawet kropli krwi, oraz inni którzy tak chętnie nasze i wybrańców przewiny, wady i kompleksy ochoczo nam przypisują. To ja... was wszystkich razem z waszymi poglądami mam głęboko w dupie.

  Pozostańcie tam niewdzięcznicy na wieki wieków. Amen.

  Stanisław

  13 listopada 2014

 • NIE dla sowieckiego kłamliwego pomnika

  portret użytkownika Stanisław
  mamipulacja.jpg

  W Rosji powstał komitet budowy w Krakowie Pomnika Zamęczonych Rosjan jeńców wojennych przez polaków w naszych obozach {po Wojnie z 1920 roku}.

  Nie możemy pozwolić na taką manipulacje faktami historycznymi i komu jest drogie dobre imię Polski i prawdy historycznej. To nasi obywatele od czasu Rozbiorów Rzeczpospolitej byli nieustannie podawani wywózkom na Sybir, Kazachstanu. Mordowani w Katyniu, rusyfikowani, sowietyzowani, eksterminowani, więzieni, torturowani i ograbiani z ludzkiej godności. To ich hasło: Dobry Polak to Martwy Polak.

  Nasze jabłka i nie tylko

  portret użytkownika Stanisław
  jablko.jpg

  A może Rada Miasta w ramach pomocy naszym sadownikom i producentom warzyw, podejmie uchwałę zezwalającą im na sprzedaż swych produktów za symboliczną opłatą na ulicach naszego miasta. Oczywiście wszystko to z uwzględnieniem zachowania porządku i czystości tych miejsc. Byłoby to z korzyścią dla nich i ich klientów. Co na to nasza Rada?

  Stanisław

  23 października 2014

  portret użytkownika Stanisław

  Chcałbym zainicjować burzę pomysłów co do programu wyborczego PiS-u.

  PiS.jpg

  Co jest w programie PiS-u dla Polski i polaków co może dać jej zwycięstwo w nadchodzących wyborach, a czego tam brakuje, aby ten sukces osiągnąć? Jakie konkretne działania podjąć w celu zapoznania z nim społeczeństwa, gdy mamy tak ograniczone pole oddziaływania na nie. Co mogą a nawet powinni robić w tym kierunku kandydaci PiS-u do władz Samorządowych? Czy w czasie prowadzenia własnej kampanii, nie powinni oni również propagować aktualnego programu na spotkaniach ze swymi ewentualnymi wyborcami?

  Marzyć każdy może, a więc i ja pomarzę troszkę

  portret użytkownika Stanisław

  Marzy mi się jedność całego polskiego społeczeństwa a przynajmniej środowisk prawicowych, narodowych i katolickich. Że wszyscy za Cel najwyższy będą mieli dobro Polski i Polaków. Dziecinada, pomyśli wielu z Was? A ja uważam, że nie dążenie do tego celu, to bojkot spraw polskich, prywata by nie powiedzieć mocniej: Zdrada sprawy Narodowej.

  Wybór p.Kopacz na Premiera to:

  portret użytkownika Stanisław

  Zgadnij:

 • 1. Podziękowanie za kłamstwa w sprawie Smoleńskiej?
 • 2. Za szczególne osiągnięcia w kierowaniu Ministerstwem Zdrowia?
 • 3. Za pomoc 14-letniej ciężarnej w usunięciu ciąży?
 • 4. Za sprawność kierowania pracami Sejmu i zamrażania ustaw opozycji?
 • 5. Czy za lojalność do poprzednika?
 • 6. Jej kompetencje do pełnienia tej funkcji?

  Jak myślicie?

  Stanisław

  22 września 2014

 • Łaskawca a nawet dwóch

  portret użytkownika Stanisław

  Ludzie, "łaskawie nam panujący" oraz ten wszystkim wiadomy prywatny właściciel, pozwolili nam również maluczkim, obejrzeć wprawdzie "z wstawkami", zwycięski mecz finałowy naszej Narodowej drużyny. Cwaniaczki liczą na naszą pomroczność w rozpoznawaniu naszych Narodowych praw i jeszcze wdzięczność przy Urnie. Apogeum kombinatorstwa na żywym organizmie i intelekcie nas wszystkich. To między innymi dorobek Popaprańców wiadomej maści.

  Stanisław

  22 września 2014

  Mineło troszkę czasu i co?

  portret użytkownika Stanisław

  Piotrków zaliczył trzy a nawet cztery manifestacje przeciwko temu Rządowi i cisza, żadnej reakcji z drugiej strony. Totalnie jest obojętna im nasza opinia o nich. Mają to totalnie głęboko w czarnej d...e. Może troszeczkę zmiękły im na chwilę kolana, ale szybko i sprawnie opanowali sytuację. Zapewne szybko dobrali się do pozostałych taśm i odzyskali wigor. Ba nawet przystępują do kontrataku, przymierzając się do komisji likwidacyjnej WSI i "za....nia nią PiS-U I jej szefa Antoniego Macierewicza.

  Apel do młodych piotrkowian i nie tylko

  portret użytkownika Stanisław
  flaga_polska.jpg

  Młodzi piotrkowianie ruszcie wreszcie swoje sumienia, dumę polskich patriotów, ludzi którzy chcą i zależy im na dobru swego kraju i bierzcie udział w manifestacjach przeciwko temu rządowi-nierządowi. Jak myślicie czy to emeryci i renciści maja Wam wywalczyć lepsza i sprawiedliwsza Polskę. Zrobicie to z nimi lepiej, bo dla siebie. Nikt za Was tego nie zrobi lepiej. Inaczej, może im to się nawet uda, ale czy ona nie będzie przypadkiem tylko upudrowana III RP?

  Stanisław

  13 lipca 2014

  Za co biczujemy Sienkiewicza?

  portret użytkownika Stanisław

  Przecież jego ocena inwestycji, między innymi i jego Rządu i nierządu, to oczywista oczywistość. Jego:" ch.j,d..a i kamieni kupa" to najdoskonalsza krytyka dokonań Tuska.Nawet PiS tak celnie i dosadnie by tego nie wyraził. Ten Tusk to jednak masochista, takiego pro pisowskiego krytyka chce nadal trzymać w swojej bandzie? Ale dlaczego to PiS chce jego usunięcia to jakoś w głowie mi się nie mieści. Mogę się zgodzić, gdy chodzi o inne dokonania tego jegomościa ale za tak doskonałą krytykę?

  Ja tylko pytam

  portret użytkownika Stanisław
  herbPT.svg.png

  Co z Wyborami do Samorządu? Czy mamy wreszcie listy kandydatów, jak one powstają? A może już powstały, tylko jak i gdzie i przez kogo i z kim ustalane? To pytanie tylko tak dla jasności i zachowania standardów demokratycznych. Kieruje mną wyłącznie troska o nie. Dla jasności: sam nie mam zamiaru ubiegać się o żaden mandat w naszym Mieście, ani żaden inny. Mam nadzieję na odpowiedź przez kompetentną osobę.

  Stanisław

  1 lipca 2014

  Czy własne ambicyjki i obawy przed zemstą Systemu, strata pracy czy pieniędzy

  portret użytkownika Stanisław
  polska-flaga-stare.jpg

  a może nie umiejętność porozumiewania się, a pewnie wszystkie te sprawy razem, stają na drodze do współpracy środowiska prawicowo-patriotycznego. Ubolewanie nasze nad tym problemem, ciągnie się zapewne już od długiego czasu, ale za to daje ogromną frajdę lewakom wszelkiej maści i niestety władzę realną, oraz rzesze ogłupionych lemingów.

  A moze jakaś akcja protestu w naszym mieście przeciwko temu rządowi?

  portret użytkownika Stanisław

  Czy stać nas tylko na bezczynne komentowanie poczynań afer tego rządu? A może jakaś zorganizowana pikieta protestacyjna w naszym mieście i czynne wyrażenie swego sprzeciwu i zatroskania sprawami Polski? Bierzmy przykład z młodych {nie ważne skąd i jakiego Ruchu się wywodzą}. Należy im się z naszej strony zwykła Solidarność, bo wystąpili na ulicach naszej Ojczyzny [pałowani i traktowani gazem] w interesie nas wszystkich. Czy stać nas Piotrkowian na taki gest?

  Stanisław

  18 czerwca 2014

  Powiązane:
  Maniutki warszawskie

  Subskrybuj zawartość