Skip to main content
portret użytkownika witold k

Powiem, że pisząc w czasie festiwalu jak nazwaliśmy "koalicji 13 grudnia", o rodzaju szaleństwa tuskomani nienawistnej politycznej zemście, nie myślałem że będą aż tak głupi.

Niemieccy wychowawcy p. Tuska nie mają dobrych dni. Parobka Tuska trzeba usunąć. Zmienić na urzędzie kraju nad Wisłą, Ślepy tor z tym panem, któremu polskość uwiera.

Niech przynajmniej tenże wystraszony uczestnik narady u TW Bolka za prowokatorów się weźmie a nie księdza straszy. Mamy kolejny temat ideologicznych dzieci Jaruzelsko-Kiszczakowskich. Ideologiczny kryminał. Przypomę. Jedni rysowali krzyże na drzwiach kolegów żeby napędzić stracha przed ekstremą solidarnościową. Kiszczaki z Michnikami to wymyślili Michnik w więzieniu książkę pisał Kropiwnickiemu zdrowie odebrali. Chłopaki z WSI majątki porobili na Zachód oddali a za kolejnego parobka za wiarygodnych robią. Ksiądz też by po salonach oficerów i wybranych robił gdyby.

Winą księdza i prawie odrodzonej "Extremy Solidarnościowej" jest to, że warzyli się budować alternatywę do ustalonych przez Jaruzelskiego zasad obowiązujących u bękarta z Magdalenki. Przypomnę. Lata siedemdziesiąte XX w. Codzienność to zamglenie pod potrzeby jak dziadostwo powie - opinii społecznej. Motłochu.

Problem któremu panu służyć; USA czy od Lizbony do Władywostoku w istocie daje żołdy stronom żekomej różnicy służy do niszczenia naszego potencjału a każda próba faktycznej realizacji - patrz ksiądz Olszewski Michał musi zostać obalona. To klecha! Raban; mógł podjąć skuteczną próbę obalenia ustalonego porządku.

Tak postępuje władza okupacyjna. Przypominać? Pasternik, Drzymała, Stefczyk, Wyszyński, i wielu pomniejszych.
Próby układania się w szczególności z pomniejszaniem swoich (z tym mieliśmy do
czynienia) kończą się źle.

witold k

4 lipca 2024

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak