Skip to main content

Jak głosowali posłowie z Piotrkowa Trybunalskiego w sprawie zabijania dzieci niepełnosprawnych ?

portret użytkownika Admin

Posłowie odrzucili obywatelski projekt ustawy, który w całości zakazuje zabijania dzieci podejrzanych o chorobę.

Za odrzuceniem projektu zagłosowało 233, przeciw było 182 posłów, zaś 6 wstrzymało się od głosu.
Za: http://www.naszdziennik.pl/uploads/glosowanie_27-09-2013.pdf
Za: http://prokapitalizm.pl/kaja-godek-do-posla-ryfinskiego-z-ruchu-palikota...

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Raczej w większości zdrowe

portret użytkownika ryszard l

To jest źle postawione pytanie – sugerujące przedmiot płodu, a nie rodzący się podmiot - jakim jest dziecko. Właśnie takie podejście, jakie sugerują mainstream-owe media (głównego nurtu), dla zaciemnienia faktu braku przedstawiania rzetelnych argumentów i sensownych dyskutantów.

Przecież boją się tego określenia, ukazującego prawdę, co dobitnie uwidacznia zachowanie jaśnie panującej nad obradami pani lekarz Kopacz – marszałek, która w prowadzeniu obrad zademonstrowała tą cenzurę na takie nazywanie ZABIJANIA DZIECI, a nie tak jakby ci wszyscy POprawni chcieli dla zaciemnienia nazywać, aby skutecznie skryć swoje działanie pod eufemistycznym pojęciem ABORCJI PŁODU – a nie dziecka.

Nawet choroba tego dziecka jest DOMNIEMANA, zależna od kasy dla gabinetów ginekologicznych.

A zauważyć należy, iż sprawozdawcą tego obywatelskiego projektu była matka dziecka z zespołem downa , która ukazywała zawsze przemilczaną prawdę o tym wielkim problemie.

Kaja Godek: "Ta osoba wymaga pomocy a nie zabicia..."

Dominika Figurska i Kaja Godek - obie mogły legalnie zabić swoje dzieci

Tam już nie zabija się chorych dzieci

Kaja Godek dziękuje. "Dziś większość posłów opowiedziała się za zabijaniem chorych dzieci ale dobre owoce naszej kampanii zobaczymy wkrótce"

Zabijać pod pretekstem choroby

portret użytkownika ryszard l

Podzielę się mową nienawiści do stanowionego grzechu – dokonywanego w sejmie w głosowaniu.
Jako katolicy mamy nieustanny obowiązek w miłości upominania, aby nie mieć udziału w tym ogromnym grzechu dzieciobójstwa. Każdy z nas jeżeli nie będzie reagował na to co się dzieje - nie będzie usprawiedliwiony.
Zapewne wszyscy widzimy, że ci nad wyraz „wrażliwi na wszystkie niedole polskich rodzin”(np. karmiący szczawiem) POsłowie – wspierani swoją, zawsze wierną, niezawodną ferajną (z SLD i od Palikota) pod każdym pretekstem, bliżej nie określonej choroby – chcą zbrodniczymi rękami (niegodnych miana lekarza) ginekologów nadal zabijać poczęte dzieci.
Warto tutaj zauważyć tych zabłąkanych parlamentarzystów, niejednokrotnie mieszających się między ludźmi Kościoła, którzy wolą w katolickim gronie się zakręcić, licząc na swoje zażyłości z duchowieństwem »pomimo udzielonej sobie ekskomuniki – czyli wyłączenia się z tej Wspólnoty Wierzących«, i wyrażających przekonanie, iż nawet tutaj mogą zakłamać o swojej religijnej postawie, oraz poprawnej relacji do Boga.
Dla zerwania im tej maski pobożności, która dezorientuje katolików potrzeba raz jeszcze mową nienawiści do grzechu dopowiedzieć, tą znowu zamazywaną prawdę, iż Polscy biskupi przypomnieli, że za wspieranie aborcji grozi ekskomunika

Zabijanie dzieci

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Zabijanie dzieci z jakimiś wadami to to samo co eutanazja
ludzi starszych:
Francuski specjalista chorób płucnych, prof. Lucjan Israel zauważył, że propaganda eutanazji pojawia się i nasila w tych państwach, w których system ubezpieczeń społecznych zbliża się do bankructwa. Taka właśnie sytuacja ma miejsce we wszystkich europejskich państwach socjalnych. Prof. Israel wyliczył, że wydatki ubezpieczalni na pielęgnację starca w ostatnich 6 miesiącach jego życia są równe wydatkom poniesionym przez ubezpieczalnię przez cały wcześniejszy okres życia tego człowieka. Rachunek ekonomiczny podsuwa w tej sytuacji rozwiązanie prowadzące do skrócenia tego najbardziej kosztownego okresu, a nawet całkowitej jego eliminacji. W ten oto sposób państwo pomyślane jako opiekuńcze, zaczyna domagać się ofiar z ludzi i otrzymuje je w coraz większej obfitości.
Proszę przeczytać całość:
http://trybunalscy.pl/node/6231

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.