Skip to main content

witold k - blog

Oszołomstwa Konfederacji & PiS w jednym staną domku?

portret użytkownika witold k

Włosy na głowach rwą medialni inżynierowie kraju nad Wisłą. Zagrożenie bowiem straszne. Na nic może pójść wieka praca wskazująca świetlną przyszłość tego Kraju; elementu od Lizbony do Władywostoku.

Trzeba, czym prędzej, jak idol Jan Józef Lipski, wskazać zagrożenie. Jak; poprzez jego kompromitację za wczas.

Tytuł, jak pamiętasz, jeden z drugim to po Adamie od Michnikowej. Urbana już nie ma, Adam zmierza w tym kierunku - rwetes potrzebny.

Jak się rzeczy mają.

Strach się bać

portret użytkownika witold k

Kopać się z koniem?

portret użytkownika witold k

Kopać się z koniem do końca świata czy powiedzieć pass. Akceptować patologie w strukturze, polityce, w społecznym obrządku, po to aby zachować pozycje – nadzieje, że przyjdzie lepszy czas? Iść na holocaust na całopalenie dla idei - celu?

Jak się tutaj nie pogubić nie zatracić; jak z ofiary nie stać się katem?

1983 – 2023; 40. lat niepokornego ssania dwóch Matek

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W swej pisaninie a trwa to już 48 lat opisałem mój przypadek otrzymania instrukcji od lekarza zakładowego. Mowa o tym, że pokorne ciele dwie matki ssie. Po latach dowiedziałem się, że cała „Pioma” kierownictwo wie, że jestem inwigilowany tylko ja pistolet nie wiedziałem. Uszy na złość Komunie odmrażałem. Jasne, że odszczeknąłem się pani doktor o tym, że ja ssie jedną matkę. Pisałem o pani jeszcze w innym miejscu.

Do meritum

"Oburzenie środowisk"

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

"Oburzenie środowisk"; powszechnie używany fałszujący rzeczywistość medialny byt służący do zakrzykiwania zipiącej zdrowej codzienności.

Zwracam uwagę, że to kolejny bon mot hasło klucz współczesnej indoktrynacji. Ma tyle wspólnego ze środowiskiem co antysemityzm z żydostwem, holocaust z samospaleniem w imię Boże, co demokracja z wolnością z chrześcijaństwem, które jako jedyne, w rzeczywistości, jest demokratyczne szanujące drugiego porąbanego.

Referendum w sprawie odwołania prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Czy aby zdajemy sobie sprawę z tego co się dzieje... Gdzieś tam dobiegło do mojego ucha "a kto to robi nikt z naszych". Jak w soczewce pokazuje para mafijność przekazu, który w istocie naprawdę funkcjonuje.

portret użytkownika witold k

Tego jest u nas w PT za dużo

herbPT.svg.png

Tego jest u nas (w PT) za dużo. Mowa o mobbingu w pracy.

Już nie tylko w jednostkach podległych Samorządowi; także w firmach, w których pracują na kierowniczych stanowiskach ludzie "maniutkomani". To nie wszystko. Prywatne firmy personalnie, środowiskowo - rodzinnie powiązane z koterią Krzysztofa Cecha także poddają pracowników rożnym formom zakulisowego tłumaczenia, że powinni się zwolnić.

Listy układają

portret użytkownika witold k

Kolejne obiegówki do parlamentarnych żołdów wydają... Przypomnę; obiegówka to taki kwit (tutaj występuje pod nickiem "wybory"), z którym kolejny i kolejny raz (...) lata po biurkach, kańciapach; tuż przed podpisaniem kolejnej umowy o pensję - żołd z nadania rzekomych wyborców.

Następnie trzeba się gimnastykować żeby się nie narazić para potem wprost koterii zakładowej (klubowej) co do utrzymania swojej pozycji, do koryta, awansu etc.

portret użytkownika witold k

Katolewica; dawno o tym dziadostwie nie pisałem

Córka św. pamięci lidera tegoż, pana Turowicza, zdaje się odsłoniła akcję kolejnej międzynarodówki. Babcia obraziła się na Kościół znaczy się Rydzyka... a co ja mam powiedzieć jak taką utytułowaną ofiarę - współczesną traktorzystkę - czytam.

Mowa o następnej w zestawie chorobie, o której niewolno mówić, że to choroba, w tym wypadku - ofiar ideologicznego prania mózgów (wstępnie rozgarniętych). Trzeba masona postawić na Stolicy Piotrowej - ktoś musi biznesy wygodnego życia na koszt prostego ludu zabezpieczać. Elicie się należy.

Nim pana Putina do Piotrkowa przywiozą

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

Rosja miała czas, mogła maniutka internować, napaść na Ukrainę zatrzymać. Nie zrobiła tego. Jeśli Putin przeżyje owszem stanie przed sądem. Raczył wyjść przed szereg. Zamiast uruchomić swojego Donalda czy szczurołapa z Wrocławia, wojsko puścił.

Owszem będzie siedział, kilka lat, w luksusowej celi czekając aż urzędnicy skompletują dokumentację. Rozpocznie się proces w którym obrońcy zaczną winę współczesnego rzeźnika rozmiękczać.

Terlikowski

portret użytkownika witold k

Gdzie drwa rąbią tam... belki; pomijają, bo przeszkadzając stają się budulcem niezamierzonej budowli; okazją, – ofiarą losu. Łupem do wzięcia.

Nie będzie o panu doktorze Terlikowskim o Jego ego czy pułapce, do której wlazł. Może kiedyś; jak to niedawno napisałem spotka się z pierwszym medialnie zaszczutym kapłanem, pobędzie z Nim w odosobnieniu, pomodli się z Nim i słowo powie.

Antoni Macierewicz szefem TVN

portret użytkownika witold k

Antoni Macierewicz szefem TVN; niemożliwe? Jeśli młody idiota idzie do sklepu i kupuje podarte portki - wszystko jest możliwe, więcej, konieczne.

Kilka uwaga co do nietykalności. Nietykalności; osób, firm i innych lokat.
Czas ku temu; wręcz doskonały.

A to się postPRLowskie czytaj od "Lizbony po Władywostok" dziadostwo zdenerwowało na pana Antoniego za najnowszy felieton z Radia Maryja.

portret użytkownika witold k

W swej ślepocie wywołali zgorszenie maluczkich

polska-flaga-stare.jpg

To dopiero część, rodzaju barbarzyństwa. W istocie, ofiary lewactwa, podejmując próbę zdetronizowania kościoła powszechnego, wpadają w pułapkę.

Istotą nowego porządku - szaleństwa - jest wejście pod strzechy. Wywołać rewolucję - nie pierwszą. Przypomnę; wszystkie (rewolucje) podklejając się pod zmanipulowane hasła wolności, sprowadzają się jedynie do wymiany ekip na szczytach, po czym szybko obrastają, w to co miały zmienić.

portret użytkownika witold k

Zatrzymaj się na chwilę

Lewackie dziadostwo ubaw ma; pokazało, że kardynał Wojtyła za mało zrobił. Dokładnie. Nie (jak rozumiem) zabił kilku zboków, nie dał przyzwolenia na oczekiwania na akceptację ludzkiej ułomności w sprawie pogubienia płciowego, jako normy moralnej – ważny element w programie depopulacji, który się finansowo nie domyka przez kościół powszechny…

Zwracam tu uwagę, na diabelską prowokację jaka tutaj się ujawnia.

portret użytkownika witold k

Katofobia raz jeszcze

orzel IV RP.png

z naszego archiwum

Barbarzyństwo, które rozlało się w kraju (w ostatnim czasie), do którego podpięto bom mot „strajk kobiet” powinno być dobrze wskazane i usadzone w naszej politycznej historii. Nie tyle jest ważne to, że lokalne marionetki globalistów podjęli kolejny etap likwidacji kolejnego katolickiego (europejskiego) państwa. Ważne jest to w jaki sposób i jak powstali, i są karmieni tubylcy, tak łatwo wykorzystywani na własną szkodę.

Jaka jest przyszłość... kara

portret użytkownika witold k
clara.jpg

z naszego archiwum

Jaka jest przyszłość... kara za zawłaszczanie komunistycznej tradycji święta kobiet obchodzonego 8 marca?

Przyznam, że z pewnym lękiem patrzę, jak w ostatnich latach katolicy zawłaszczają rewolucyjną tradycję żydowskiego pochodzenia. To nie może przejść bezkarnie... (nie przechodzi - Żydówki w przeciwieństwie do Europejek... rodzą dzieci).

portret użytkownika witold k

Wiedział

Wiedział; na krzyż z Nim. Dokładniej, bo to kilkadziesiąt wieków później. Zmusić ich do uznania, naszej prawdy. Kopulacja nie ma ograniczeń, kto tego nie zaakceptuje na współczesny krzyż — na banicję. Wtrącę tylko, że byłbym zainteresowany intencją transparentu nazajutrz po śmierci JP II. To była nadzieja zwykłych ludzi czy majstersztyk lewactwa.

Jaskółka wiosny nie czyni...

portret użytkownika witold k
zorza.jpg

Od tego, pokornego uniżenia, przez Panem Jezusem Chrystusem, trzeba było zacząć; dekady temu. Legli przed ołtarzem w trakcie mszy świętej

Jeszcze nie wiemy, czy to jak mówią zgorszeni i medialni happening czy też na wzór pana Kotańskiego akt nawrócenia. Pan Kotański różańce rozdawał co się nie spodobało. Worki pokutne zatem; powinny być białe też by się nie spodobało - droga by się otwarła.

Szacunek dla II Konspiracji w PT

portret użytkownika witold k

Dwudziestoletnia praca p. Roberta Szali tolerowanego – jako przyszły weksel – przyniosła zamierzony przez pana Roberta cel. Mieliśmy oficjalne miejskie obchody II Konspiracji.

Niestety; ekipa nie podąża z czasem – jak zawsze.
Nie kwiaty (w tym roku) a kaloryfer należało złożyć przez żołnierzami Warszyca. Byłby to skok o dwie dekady. Oni wpierw nie zgadzali się z okupacyjną władzą, potem bronili ziomków. Moskiewski dohtór na składzie wszystko wyjaśnia - rodzaj symbolu - zasłużonego piętna.

Uwolnić Strawkę

portret użytkownika witold k
Piotrków-Trybunalski-plan-11.jpg

Uwolnić Strawkę Piotrkowską rzekę uwięzioną - pamietającą Królową Bonę, płynącą z Pałacu do Zamku na obrady. Pałacu (reszcie po...) który, po wiekach, dał schronienie i odpoczynek Prymasowi Tysiąclecia - zaraz po wyjściu z więzienia PRlu.

Cieszą się, że siatką stalową upolują rzekę na następne dekady.

Dzisiaj w całym kraju obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Już się nad tym, tą niezręcznością, zatrzymywałem. Pytanie kto kogo wyklął. Od lat dopisujemy, dopowiadamy, że idzie o niezłomnych. No więc. To nasi zbawiciele PRL ze ZBoWiD, następnych PRONów, WRONów innych "Magdalenek", mają, tamtych i tych za wyklętych. Takich, ktorzy przeszkadzają rondelek oprzątać, ktorzy pozbawieni codziennej rzeczywistości rzeczywiście szkodzą.

Dobrze, że tą część naszej narodowej toksyczności podnieśliśmy do narodowego święta. A; ta niezręczność, to zwyczajne ból sumienia. Dobrze by to wyglądało, zapowiadało, gdyby... nie było, kolejnych i kolejnych, wyklętych.

Kapliczki i krzyże

portret użytkownika witold k

Kapliczki i krzyże w nowej architekturze

Jest taka sprawa taki temat..., że dziedzictwo kulturowe szanujemy by nie napisać tolerujemy bo... nasza wiara jest z zaszłości (na religię nie chodziliśmy daliśmy się zmanipulować etc.) i boimy się jakiejś kary boskiej. Bo nie wypada, bo to rodzaj czegoś czego się nie; coś jak pies jeża.

portret użytkownika witold k

Wielka orkiestra świątecznej przemocy online w PT

herbPT.svg.png

z naszego archiwum na dzień przed Uchwałą - żeby nie było...

Tytuł "Wielka orkiestra świątecznej przemocy" to mój bon mot. Owszem. Zasługuje na pokazanie owej przemocy w jakieś formie - nazwy ronda? To ważne. Wszystkie formy upokarzania Nas, robienia na nas pieniędzy - kończą się rodzajem Nawrócenia - patrz Pan Kotański. Wybrukowałem podobnych bon motów wiele.

Historyczne przemówienie' 21 lutego 2023

portret użytkownika witold k

Historyczne przemówienie (21 lutego 2023) następcy Roosevelta pana Bidena w Warszawie.

Wielcy także za tokowych się mający patrzą do przodu; trzeba uważać żeby niechcąco nie podeptali (sic 1920), bądź się potknęli. Obrządek ogarniają. Schorowany Roosevelt machnął ręką na Polskę naiwnie wierząc, że kolega przy stole tak jak on rozumie słowa i ustalone działania.

Nie dla Komisarza z PiSu

portret użytkownika witold k
 • "Nie dla Komisarza z PiSu"
 • „Podpisuję, bo dzieci muszą mi pomagać płacić czynsz…”

  Oto obraz para politycznego (...) - narodowej katastrofy; nie można udać, że się tego nie widzi.

  Nie wiem jak potoczy się sprawa ujawniania się person z projektu referendum. Kto, po co, skąd się wziął. Pobieżna obserwacja, pozom wiedzy o ustroju, polityce jest z poziomu upadającego PRL.

 • Centrum przesiadkowe 1994-2023

  portret użytkownika witold k

  W poprzednim wpisie o nowym dworcu autobusowym PT w skrócie pokazem naszą polską pozycję z nowego układu; na co dzień nawiązuje do Witolda Jedlickiego, teraz nazwę to dokładniej Junta Wojskowa & Zachód 1983. To już wiemy. Dzięki rozsądkowi powiatu piotrkowskiego, wychowawcy Okrzy, pana dra Piotra Wojtysiaka i posła na Sejm III RP Grzegorza Lorka (wychowanka DLP) przywrócono Piotrkowowi dworzec autobusowy uwaga w 2023 r. po zabezpieczeniu interesów judeopolonii. Przy okazji.

  Radek; chłopiec na posyłki

  portret użytkownika witold k

  Nie myśmy polski suweren posyłali Radosława (skrajnie przerośnięte ambicje) do Afganistanu, nam włożono dobrze z ręki jedzącego na listy, żołdy i teki. Nie my daliśmy Go do największej współczesnej rozgrywki Islam & Masoneria. Islam nie Masoneria utrzymuje Europę w finansowych szachu.

  My pożyteczni idioci, jak zawsze, na oślep kopiemy… Nie chce mi się tutaj przywoływać naszego latania z motyką na księżyc. Jest tego tyle, że litość się wyczerpuje.

  Kopiemy swoje ofiary bo boimy się ruszyć ichnich mocodawców. To głupie, niepolityczne samobójcze.

  Przecież to jest późny PRL.

  Machina ruszyła. Będzie referendum w Piotrkowie?

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  Błąd! Zarzucanie grupie referendalnej politycznych w rozumieniu nie merytorycznych celów w istocie jest formą manipulacji. Podgrzewaniem referendalnej atmosfery.

  Powiatowe centrum przesiadkowe 1987 - 2023

  portret użytkownika witold k

  Oficjalna nazwa przybytku; raczej powinna mieć nazwę Centrum Przysiadkowe w byłym trybunalskim Grodzie. Mowa o strzyżeniu Goja... o kilkukrotnym robieniu pieniędzy na tym samym obiekcje - w biały dzień.

  Subskrybuj zawartość