Skip to main content

Ostatnie odpowiedzi

 • Ku Pamięci szer. Mateusza Sitka   5 dni 22 godz. temu
 • Projekt ustawy o ochronie sygnalistów wraca do komisji   3 tygodnie 5 dni temu

  Oto widzimy jak zapędza się do narożnika rzekomych suwerenów Ustawodawców. Zamieszać nawrzucać i śmiać się. To naprawdę Orwell (folwark zwierzęcy)

  Nie udało się zjeść demoluda Polskę PESELEM 2 wezmą e-obywatelem jak zawsze pod pozorem wolności otwartości demokracji i podobnych bacików na goi. Przypomnę; byli jak idzie o przekręt na PESEL 2 - sygnaliści. Pierwszego wyrzucił PIS (Piątek) kolejni lądowali na wysokich żołdach w Brukseli przykład Boni. No - został Schetyna...

  Przetargi na duże inwestycje; można go wygrać bez powiązań z Brukselą?

  Sygnaliści to kolejny oddech Geremka; przypomnę ustawę o ochronie danych osobnych i po co ją nam wepchnęło. Od lat to wskazuję. Ano - po to żeby tubylec nie mieszał w biznesach na demoludzie. A my głupcy porobiliśmy z siebie numerki w blokowiskach. To tylko przykład naszej naiwności.

  Wpierw dziadostwo wykastrowało zachód z chrześcijaństwa, bliski wschód z islamu a teraz szukają uczciwości poza dekalogiem... tyle, że Islam się nie da Chrześcijaństwo upadło - mowa o administracji o władzy jak mówią - znakowanych parobkach.

 • Słowo Prezesa Zarz. Głównego KWP w Radomsku   4 tygodnie 1 dzień temu
 • XI przykazanie? Przestroga przed obojętnością nieobojętnych   6 tygodni 6 dni temu

  Książka dostępna też w księgarniach Bonito - tutaj

 • Służba zdrowia czy biznes plan na lewe dochody   9 tygodni 4 dni temu

  Może nam ktoś rozjaśni sprawę z głównego wpisu jak i ten.
  Chory przewlekle dostaje stały lek. Jakiś bot internetowy w e-pacjent ogranicza zakup w aptece leku wedle jakiegoś systemu, który powoduje że aptekarz nie może wydać leku choćby o jedną tabletkę więcej niż... niż co?

  Skutek jest taki, że pacjent przepłaca o ca 60% dany lek. Przykład opakowania 100 tabelek kosztuje 45 zł ale tej paczki aptekarz nie może wydać bo zakup przekroczyłby o jedną sztukę - jedną tabletkę. Recepta z terminem długim 1 rok. Lek pakowany jest w 30 i 100 tabletowych opakowaniach. Lek należy podawać 3x dziennie. 30 tabletek kosztuje 30 zł proszę policzyć.

 • Rozmowa Solidarności Rolników Piotrków z Posłem Grzegorzem Lorkiem   10 tygodni 4 dni temu

  Temat problem wymaga głębokiej refleksji. Z jednej strony Polski Chłop no to co z niego zostało broni nas. Robi to według swojej wiedzy, oceny sprowadzonej do poziomu jaki sobie życzy Eurokołchoz na kolejnym etapie budowy świetlanej przyszłości od "Lizbony po Władywostok".

  Nasza polska sytuacja w zielnym oszołomstwie kolejnych ideologicznych pokoleń ofiar lewactwa jest umorusana w potrzebach państwowych marionetek z Ukrainy i Polski, jak idzie o posłuszeństwo upłynniania płodów rolnych, których o dziwo Putin nie bombarduje. Ani Prezydent Ukrainy ani Polski nie odetnie się od interesów zachodnich oligarchów w tej czy innej sprawie.

  My podobnie do zachodnich ofiar ideologii, samobójczej ideologii pozbywania się Europy rolnictwa na rzecz interesów na rolnictwie z południowej Ameryki Afryki Azji stajemy na progu unicestwienia nas przez masońskie oszołomstwo z ichnimi marionetkami w garniturach urzędników państwowych w tym euro kołchozowych - komisarzy, których Stalin pogonił.

  Jak zawsze w naszej historii zwalczamy swoich ku zadowoleniu głównych inżynierów nowego porządku świata.

  Pretensje polskiego chłopa do polskiego chłopa komisarza to właśnie szczyt naszej głupoty naszej zaprowadzonej w kozi róg rzeczywistości politycznej.

  Poseł Lorek z tego co słyszę robi co może... wszyscy robimy co możemy i tyle. Mamy Powstanie a te jak wiemy lata trwają. Następny krok - wymiana marionetek ichnich na nasze w sejmie eurkołochozowym w tym roku.

  więcej niebawem

 • Tusk gra głupa?   12 tygodni 6 dni temu

  Pan Tusk nie gra głupa, jest głupi i to stąd te awanse sa królika Europy czy karbowego III RP bękarta z Magdalenki. Pan Tusk nie wiedział jak prawidłowo posługiwać się pędzlem przy malowaniu kominów stoczniowych to go wywalili z roboty. Totalnie wystraszony na naradzie u TW Bolka spodobało się to Niemcowi a jak dołożył, że polskość go przeraża; toż to ta kariera. Majstersztyk lepszy niż ze Stefkiem Banderą. Proszę sobie wyobrazić. Nie niemiecki policjant w Niemczech pilnuje doczesnych szczątków (Bandera) a rzekomo polski w rzekomej Polsce doczesnych szczątek p. Tuska.

 • Dowódca akcji na Radomsko. Porucznik Jan Rogulka „Grot” (1913–1946) z Konspiracyjnego Wojska Polskiego   14 tygodni 8 godz. temu

  W art. o poruczniku Janie Rogulce jest tekst Pana Roberta Szali na stronie Konspiracyjnego Wojska Polskiego o akcji dotyczącej nazwania jednej z piotrkowskich ulic imieniem Bohatera z KWP. Adres jest ogólny
  http://www.kwp-warszyc.fc.pl/ i trzeba zjechać do tekstu niżej o nazwaniu ulicy ( przesyłam ten txt w Wordzie), a tu są foto dotyczące Jana Rogulki:

  http://www.kwp-warszyc.fc.pl/galerie/20230115.htm

 • Wybory 2024: Na progu IX kadencji 4   14 tygodni 19 godz. temu
 • Nie wiem, czy poniższy wpis to mowa pogrzebowa jak idzie o próbę samozniszczenia   14 tygodni 3 dni temu
 • Ostatni bój "Szczerby"   15 tygodni 6 dni temu

  Jan Michał Małek polsko-amerykański przedsiębiorca i darczyńca. Założyciel PAFERE. Fundator Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza.

 • Ostatni bój "Szczerby"   15 tygodni 6 dni temu

  Jan Rogulka dowódca oddziału Konspiracyjnego Wojska Polskiego, który w 1946 roku oswobodził więzienie UB w Radomsku.

 • Ostatni bój "Szczerby"   15 tygodni 6 dni temu

  Naszym lokalnym Królem był Pan Sławomir Jaros. Musiał zginąć, ponieważ poznał z imienia i nazwiska donosicieli GESTAPO, Urzędu Bezpieczeństwa i być może Służby Bezpieczeństwa.

 • Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"   16 tygodni 3 dni temu
  cytuję Piotr Korzeniowski

  Wszak w 1980roku obecna Zjednoczona Prawica i obecna Koalicja Obywatelska spali na strajkach na sąsiednich kawałkach styropianu. My: Socjalistyczny Związek Studentów Polskich i Niezależne Zrzeszenie Studentów (nielegalne wówczas) na strajkach łódzkich uczelni potrafiliśmy się dogadywać.

  To oddzielmy temat a i owszem wart pokaznia przy okazji lokalnych wyborów. Dużo o tym u mnie. Najogólniej tak jak teraz sterowana nienawiść do tych, którzy mogliby przeszkodzić. Narozrabiali. Polski pracownik staje sią za drogi dla Eurokołchozu trzeba to zlikwidować kim marionetkami mało przydatnymi... za to posłusznymi za srebrniki. Skopanymi przez PCowskie wariactwo...

 • Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"   16 tygodni 3 dni temu

  Wszak w 1980 roku obecna Zjednoczona Prawica i obecna Koalicja Obywatelska spali na strajkach na sąsiednich kawałkach styropianu. My: Socjalistyczny Związek Studentów Polskich i Niezależne Zrzeszenie Studentów (nielegalne wówczas) na strajkach łódzkich uczelni potrafiliśmy się dogadywać.

 • Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"   16 tygodni 3 dni temu
  cytuję Piotr Korzeniowski

  Na naszym piotrkowskim podwórku zorganizujmy prawybory prezydenckie.
  Zaproponujemy udział kilku zasłużonym piotrkowianom, z niekwestionowanymi światowymi sukcesami. Wybierzmy demokratycznie najlepszą lub najlepszego z Nich. To wtedy lewactwo nie przejmie władzy w naszym pięknym mieście.

  Owszem. Gdyby do wyborów było przynajmniej poł roku. Byłby człowiek jak mówisz pozycji światowej, zechciał tutaj mieszać. ...

  Wystarczy jak przebijemy się z powrotem do pozycji, kompetencji tam gdzie one są. Przekażmy jak zostały spauperyzowane i zawłaszczone.

  Jeśli w 1990 roku miałem pretensje, że ustawodawca jak nazywam w nocy (na chwilę przed wyborami) wykastrował odrodzony jak nazywaliśmy Samorząd to dziś widzę, że to było dobre. Niestety.

  Jest tak, że lokalne koterie nie mogą zaszkodzić bo samorząd to fikcja praktycznie bez kompetencji. Oczywiście są tego konsekwencje w postaci sprowadzenia administracji samorządowej jako pola rywalizacji mało przydatnych bo i po co inni... gdyby jeszcze była kadencyjność; jakaś iluzja rzeczywistej godności w małej Ojczyźnie.

  Uff. Nie lepiej na górze. Zręby realizowane przez "Zjednoczoną Prawicę" właśnie są niszczone do korzenia. Dzieje się tak bo strony rywalizacji politycznej działają pod obcą flagą w tym pod polityczną eugeniką.

  Funkcjonujemy bo jak nazywam jest IV Konspiracja. Tysiące, miliony nieznanych pracusiów funkcjonujących pod kodeksem karnym; Mojżeszowi podanym.

  Jeśli idzie o kandydata merytorycznie przydatnego to jest posłem i niszczony od lat tego nie podejmie zresztą nikt Mu nie zaproponuje. Czy kogoś wskaże - nie wiem. Nie wiem czy ktoś Go o to prosi. Przeprosi a jest takich wielu.

 • Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"   16 tygodni 3 dni temu

  Na naszym piotrkowskim podwórku zorganizujmy prawybory prezydenckie.
  Zaproponujemy udział kilku zasłużonym piotrkowianom, z niekwestionowanymi światowymi sukcesami. Wybierzmy demokratycznie najlepszą lub najlepszego z Nich. To wtedy lewactwo nie przejmie władzy w naszym pięknym mieście.

 • Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"   16 tygodni 3 dni temu

  Pewnie jestem w stanie udzielić poparcia (to zależy) pomysłowi (proponuje szukać usilnie szukać ludzi podobnych do mojej osoby z prośbą o publiczne poparcie) ma się rozumieć posła Grzegorza Lorka - to zadanie dla Marcina Pietras jak o niszczenie GL idzie ale...

 • nie jest politycznym nazywanie grupy politycznej nazwiskiem. To jest pozamiatane chodzi o przyszłość.
 • kolega Łukasz już dawno pobłądził robiąc z siebie jakieś pogotowie od sprzątania, naprawiania, obiecania to nie jest zadanie lokalnego uchwałodawcy. To robi gospodarz - inaczej cieć. Polityczna eugenika dla (...) nie jest i zadaniem prezydenta. Krzysztof cecha dom wariatów stworzył a reszta papuguje
 • nowa formacja dobry przykład "Trybunalska Alternatywa" za postawę ideową powinna mieć deklaracje kadencyjności.

  W ostatnim czasie ca rok może więcej usunąłem setki nieaktywnych użytkowników; zapraszam do rejestracji (kilku zostawiłem) i pracy w grupie; publicznej dyskusji. Jeśli taka wola.

 • Mam na imię Adam i jestem rolnikiem   16 tygodni 4 dni temu
  cytuję Piotr Korzeniowski

  https://youtu.be/rwXq9WIjdxs?si=Nz2ESAPpBtAxRJHu

  Można by rzec nie na darmo III Rzesza strzeże grobu swego Polaka Stefana Banderę.

  Przypomnę. Prusy Południowe podpuszczały co większych (...). Tak jak i Judeopolonia i jej oficerowie prowadzący. A my... podzieleni. Jak walka to ze swoimi.

  Nie ma żadnego ukraińskiego zboża rzepaków i innych malin. To produkcja międzynarodowej oligarchii i głupota kretyństwo ukraińskiego rzeczywiście nacjonalizmu. Rzeczywista pozycja tzw. władz państwowych nie tylko w Ukrainie wszędzie. Totalną głupotą skrajną nieodpowiedzialnością jest czepianie sie władz (administracji) Niemiec, Francji, Polski, Rosji, kogo kogokolwiek. To te same marionetki bite przez sowich ku uciesze prowadzących.

  Biedota ukraińska pracuje w Polsce na czarno... w poniżeniu a delegowani na czas wojny pracownicy oligarchii zasiadają w drogich hotelach i czekają na powrót.

 • Mam na imię Adam i jestem rolnikiem   16 tygodni 4 dni temu
 • Wybory Samorządowe 2024   17 tygodni 2 dni temu
 • Stanąć w Prawdzie w kulturze wykluczenia. Spotkanie z Mariuszem Dzierżawskim!   17 tygodni 5 dni temu

  Piękne godło "Alternatywy Trybunalskiej" zaprojektował i wykonał Adam Ślązak, WspółPrezes Klubu Konfederacji
  w Piotrkowie Trybunalskim. Kolega Adam jest członkiem Partii Nowa Nadzieja.
  Drugim WspółPrezesem Klubu Konfederacji
  w Piotrkowie Trybunalskim jest Kolega Marcin Pietras, który jest członkiem Partii Konfederacja Korony Polskiej.

 • Film "Wandea albo śmierć" w kinie "Helios" w Piotrkowie Trybunalskim   18 tygodni 5 dni temu
 • Sławomir Jaros – śmierć niewyjaśniona   19 tygodni 2 dni temu

  Brawo Panie Pawle.
  Niestety link do IPN-u
  nie otwiera się.
  Czy może Pan przenieść
  na trybunalscy.pl informacje na temat TW Adam Potocki.

 • Coś, co w posoborowym Kościele doprowadza mnie do szewskiej pasji!   24 tygodnie 4 dni temu

  Niektórzy geniusze mizoandrii w sutannach potrafią np. wygłaszać odczyt o lokalnym sanktuarium i ni stąd, ni zowąd wypalić: kobiety są po prostu lepsze. Po Mszy poszedłbym do zakrystii, do takiego księżulka z ironicznym pytaniem: W czym? Więcej dają na tacę?