Skip to main content

Składam swoje polityczne nadzieje (ustrojowe) w ręce p. Grzegorza Lorka

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Tak maksymalnie jak maksymalnie pokładem i pokładam w Michale Rżanku, Andrzeju Kacperku, Krzysztofie Chojniaku czy Piotrze Masiarku (w ich nowym miejscu) jest ich więcej. Kto chce, to wie.
Zapaść, jaką stworzyła ekipa Chojniaka (PROM) jest nie do odrobienia podczas jednej kadencji, potrzeba lat. Zaniedbania niewyobrażalne. Manipulacja wprost niemożliwa, a jednak. Szary obywatel PT albo nasiąknął demagogią, albo całkowicie się wyalienował (ca 70%) z lokalnej wspólnoty.

Konkurencji do piotrkowskiego tortu (pokłosie zadawania się z maniutkomanią) to obraz nędzy i rozpaczy. To personalne rozrywki równych sobie. Pomieszanie z poplątaniem.
Jednak. W każdej ekipie wyborczej znajdziesz przyzwoitych ludzi i (…) Stan, który pozwala mieć nadzieję. Potrzeba dobrej woli, politycznego przywództwa, aby z materiału podanego na listach wyborczych i urzędujących zrobić ekipę, na jaką Piotrków Trybunalski zasługuje i jaką ma. Tyle, że poszufladkowaną.

Grzegorz Lorek to oryginalny przykład trudnej drogi do wolności, że tak patetycznie. Czy mnie rozczaruje, jak wskazani - nie wiem. Wiem, że to osoba, na którą należy postawić i którą należy otoczyć opieką.

Droga p. Grzegorza Lorka do piotrkowskiego Samorządu to przykład służby do naśladowania. To dalece wyeksponowana odpowiedniość i gotowość. Znam tę drogę wymuszoną dominującą manipulacją, za którą odpowiedzialność ponosi wielu… (Patriotyczny Ruch Ocalenia Maniutkomanii)

Robię, co mogę. Nie ma drugiego takiego po naszej (Zaplutych Karłów Reakcji, Ciemnogrodu, Oszołomów, Moherów) w PT stronie. Nie oczekuję medali, a pomocy. Nie ma, bowiem i po naszej stronie dominują: asekuranci różnego rodzaju, umoczeni w toksycznych etatach, układach, kombinacjach, niezdrowych ambicjach.

Nieumoczeni wolą stanąć z boku, zamiast wesprzeć nas na trybunalscy.pl

witold k

26 września 2018

Karta do głosowania

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Pytanie do Kandydata na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Może Kandydat na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego odpowie komu zamierza w przyszłości przekazać (dać!) dotychczasową siedzibę Biblioteki Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim?:
http://trybunalscy.pl/node/10005 ?
http://trybunalscy.pl/node/9763

Nie wiem co zrobi kandydat

portret użytkownika witold k

Znów nie w tym wątku. Myślę: to stan choroby (zapomnienie - uwiąd starczy) jeśli nie to redaktor Piotr dostanie bana. Apelowałem do Piotra aby napisał jak widzi współpracę a potem oczekiwał opinii innych. Oczywiście w oddzielnym arcie i tagu bo to ważny temat.

cytuję Piotr Korzeniowski

Może Kandydat na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego odpowie komu zamierza w przyszłości przekazać (dać!) dotychczasową siedzibę Biblioteki Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim?:
http://trybunalscy.pl/node/10005 ?
http://trybunalscy.pl/node/9763

Wiem, że mamy tutaj oryginalny przykład żydowskiego oszołomstwa i nieznajomość podstawowych reguł prawa samorządowego. Pomylenia funkcji urzędnika i jego kompetencji z wyobrażeniami z czasu niewoli. Tak mówią: Ptak urodzony w klatce myśli, że latanie to choroba - w tym wypadku zdrada. Piotr to gotowy przykład 800 letniej dominacji Żydów w Polsce. To musimy zmienić - na początek. Potem reszta. Np. czy wszystkie zamki, jakie zbudował Kazimierz Wielki zostały spłacone... Potem ustalanie praw własności rodzinom nie organizacjom no i rozłożenie na 800 lat spłat za pozostawiane majątki jeśli są.

Niemcy, na ten przykład, oddali pieniądze jakie Żydzi włożyli w II Wojnę Światową pomimo faktu, że przedsiębiorstwo holocaust dobrze prosperowało. Dlaczego. Aby skutecznie Niemca zmienić na Nazistę.

Wiem Witoldzie

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Wiem Witoldzie, że trudno Ci to zrozumieć ale nie mogę pozwolić na wybór prezydenta czy radnego podatnego na naciski beszczelnych holokaustników
http://trybunalscy.pl/node/10022

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.