Skip to main content

Zebranie Wspólnoty Wysoka 14

27.11.2019 16:00
27.11.2019 19:00

Zarząd i Zarządca AT-COMP s.c. w Piotrkowie Trybunalskim zwołuje zebranie Wspólnoty.

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Zebranie wspólnoty

portret użytkownika witold k

Potwierdzam odbiór zawiadomienia o Zebraniu

Oto mój głos; mój wirtualny udział w zebraniu. Swoista konsekwentna forma oczekiwania na używanie przez Wspólnotę współczesnych narzędzi bezpośredniego kontaktu.

Tematem ma być sprawa mrówek w blokowiskach. Wiele tu zrobiłem. Nie mam pretensji, że administracje (wszelakie) chronią własnego tyłka bo i mam na to zrozumienie. Z dokumentacji jaką dostałem, jako strona poruszająca sprawę w formie oficjalniej wynika, że mrówki w bloku 14 na Wysokiej były raptem kilka dni. Wiemy, że kilka lat były i są...

Do meritum

Zaniedbania, które doprowadziły do upadku, może bardziej zablokowały powstanie Wspólnoty.

 • Brak miejsca wymiany poglądów, informacji, rozmowy - forum w internecie. Możliwości jest tu wiele, od ca 10 lat proponuję grupę na trybunalscy.pl, może być nas FB obojętne. Bez tego nie ma wspólnoty.
 • Mrówki do bloku sprowadziły te rodziny te mieszkania, które przez lata nie przyznawały się do problemu.
 • Szok jaki pojawia się w mieszkaniu, które nie ma zielonego pojęcia, że zjawisko już występuje a jest w „podziemiu”, jest problem natury psychicznej i fizycznej. Nie wiadomo co zrobić, gdzie szukać pomocy.
 • Kontakt z administracją, z członkami władz Wspólnoty to obraz tragiczny (tak było). Reakcja w/w deklasuje ich jako członków administracji, władz, ludzi. Ocena z autopsji.
 • Zachowanie sąsiedzkie mało lepsze.
 • Brak informacji bieżącej w szczególności dotyczącej jaka mrówka i jak się przed nią chronić spowodowała dodatkowe zmieszania i niespójne działania.
 • Brak bieżącego monitoringu gdzie pojawia się mrówka i co kto zaaplikował.
 • Brak współodpowiedzialności sąsiedzkiej za zjawisko i drogę wyjścia

  chętnie oddam swój głos na zebraniu. Proszę o kontakt

  jestem do ewentualnej dyspozycji co do obsługi, pomocy w prowadzeniu forum – grupy robotniczej wspólnoty.

  witold k

  23 listopada 2019

  PS. To ja w imieniu Pawła założyłem wydarzenie. Ma u nas konto z innego powodu innej działalności, której także nie realizuje. Jestem przekonany, że tym razem zrobimy ruch do przodu.