Skip to main content

Marian nie pije zwykłej wódki

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Kilka zdań do sprawy - próby uwalenia pana Mariana Be przy okazji jego występów na koncercie piosenki patriotycznej. Próby zmarnowanej przez samego, personalnie samego, pana Janika. Tak. Jestem jedynym (byłem) piotrkowianinem, który publicznie pokazuje nieprzydatność pana Mariana Błaszczyńskiego do jakiekolwiek publicznej służby. Więcej. Nie podaję panu ręki – to znaczy, że w ogóle pomijam spotkania, zbiorowości, na których pan mogły być, a byłbym zmuszony do ostentacyjnego zlekceważenia pana. Jeśli pan znajduje się jednak w gronie osób, to pomijam wszystkie osoby nie witam się z nimi. Co innego nie szanować osoby, co innego publicznie umniejszać.

Pan Janik za ten słoik ze śledziami powinien odejść z funkcji w klubie radnych. Jest to też okazja do poprawienia pozycji i sytuacji radnych PiS. Uważam, że pani Wiesława powinna zostać przewodniczącą klubu radnych PiS. Kuzyn pani Beaty wiceprzewodniczącym. Co najmniej dwie osoby mogłyby przystąpić do klubu PiS. Na początek.

Moja propozycja złożona na początku kadencji o ewentualnym klubie radnych trybunalscy.pl także jest aktualna. Warunek. Klub pracuje merytorycznie i pod pełną jawnością w specjalnej wtedy grupie tematycznej (mamy taką dla PiS) z maksymalną ilością członków gremium współpracującym z radnymi.

witold k

29 listopada 2019

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: