Skip to main content

Czy Polska powinna dokonać wrogiego przejęcia przedsiębiorstwa Holokaust

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

Czy Polska powinna dokonać wrogiego przejęcia przedsiębiorstwa Holokaust? Wrogie przejęcie w biznesie to niestety zwykła praktyka - od zawsze funkcjonująca, np. przejęcie PRL. Pominę obecną politykę, polityków, np. zaopatrzeniowców Izraela w nowych członków narodu Izraela, w szczególności w Żydówki. Mowa o żydowskim majstersztyku tuż przed wyprowadzką swej wierchuszki z Polski do USA 1938 rok.

Jak widzimy przedsiębiorstwo upada. W tym roku zebranie w Izraelu światowych Gojów sfinansuje oligarcha od Putina.
Holokaust oprócz wielkiego biznesu, jak wiemy jest jeszcze bon motem nadającym Żydom niesemickim prawo do odcinania kuponów z majstersztyku ze Stalinem i Hitlerem. Nie wolno żadnemu gojowi porównywać się do cierpień Żydów. Nie wolno, bo premier Izraela mógłby się zdenerwować.

Myślę, że czas krok po kroku, wedle żydowskiej modły rozkruszać, przejmować zawłaszczone fałszywe bon moty, które Żydzi wymyśli do biczowania goja i które zdezawuowali choćby Imprezą, na którą prezydent Polski nie jedzie.

Ów brak udziału Prezydenta Polski należy potraktować jako pierwszy element wrogiego przejęcia biznesu i sprowadzenie go na prawidłowe miejsce. Szacunku dla zamordowanych, zamęczonych, bez żydowskiego szowinizmu.

witold k

9 stycznia 2010

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak