Skip to main content

Wybory prezydenckie 2020: 41 wpis w tagu

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Jak zawsze staram się, aby na trybunalscy.pl zaistniało miejsce odnoszące się do wydarzeń publicznych, politycznych, społecznych. Zawsze zawczasu i zawsze w alternatywie do masowych środków rażenia.

Robimy to po to, aby dać ludziom miejsce publicznej wypowiedzi, także możliwość zapoznania się z opinią zwykłych - ludzi nieumorusanych...
Umorusani – niestety wpadają w pułapki ofsajdowe, które zakładają, licząc na zamknięcie przeciwnika, a w istocie sami w nie wpadają.

Do meritum.

Dalej uważam, że do pandemii trzeba podejść z perspektywy świadomego bądź nie, uruchomienia procesu depopulacji. Chcą zmniejszyć naszą populację o 4 miliardy ludzi w ciągu 100 lat. Zmniejszoną utrzymać pod kontrolą. Widać, że cel spalił na panewce jak zresztą wszystkie, jakie kiedykolwiek masoneria uruchomiła. Może kiedyś ktoś przedstawi: statystyki, skutki i ceny…

Mamy do czynienia z sytuacją, w której państwa także, chcąc i nie chcąc, zburzyły porządek gospodarczy, co musi skończyć się tragicznie. Zwrócę tu uwagę, że te państwa, które chciały dać szansę naturze i nie podjęły form restrykcji obecnie z opóźnieniem podejmują. Dobijają swe państwa gospodarczo. Te państwa, np. Polska, które podjęty restrykcje najpewniej na nic owe się nie przydadzą: wypłaszczenie umieralności odniesie się w czasie z większymi kosztami. Nie ma zatem lepszych czy gorszych szans na przyszłość.

Widzimy, że działania naczelnych medycznych władz świata utraciły wiarygodność i możliwość skutecznego działania. Jest rozwałka. Burzy oba porządki epidemii. Jeśli była to świadoma próba uruchomienia depopulacji, to w sytuacji niesubordynacji państw już powinno się podawać ludziom antidotum. Jeśli takiego nie ma, to byłaby sugestia, że pandemia to wypadek przy pracy, bądź bezwzględna realizacja zaplanowanego celu.

Sytuacja nas przerasta. Wyzdrowieńcy w większości umrą za duże szkody w organizmie człowieka. Szczepionka (szybka) będzie zabijać wszystkich, którzy nierozpoznani dostaną preparat aktywny. Zwrócę uwagę na informacje o tym, że inny koronawirus pojawił się w Chinach inny we Włoszech zupełnie jak podali inny w USA.

Zatem -

Milczeniem pomińmy polskie koteryjne oszołomostwo wokół wyboru daty i czyhających interesów na naszej naiwności. Jasno trzeba nam zdać sobie sprawę, że musimy wrócić do pracy i codziennego życia, przede wszystkim najpilniej dokonać (profil zaufany) wyborów.

Posmoleńska władza jest dobra i ma dobrą perspektywę. Owszem jestem pełen wątpliwości w związku z niepodejmowaniem jasnych przekazów. Mamy dobrą sytuację, jesteśmy w stanie porwać większość. Trzeba dać gawiedzi satysfakcję... Zwrócę jeszcze uwagę temu antypisowskiemu szaleństwu, że nic innego nie zrobią... Układ z Polską, już poszedł i nie ma odwrotu. Jest to dobry kierunek. Walka tylko utoksycznia nas w kraju... ze szkodą dla nas.

witold k

24 kwietnia 2020

4.733335
Ocena: 4.7 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak