Skip to main content
portret użytkownika witold k
Logo trybunalskich.pl.jpg

Ogłaszam raban – dużą dyskusję nad zasobami portalu trybunalscy.pl. Rozpoczynamy totalną przebudowę serwisu. Jest to konieczne i odkładane od lat. Powinienem zamknąć kolejną już piątą odsłonę naszego środowiska. Uruchomić nowy serwis i już. Stary serwis jak to w Internecie po prostu by przepadł. Nie mogę, nie chcę tego zrobić. Zasoby w tym intelektualna wartość jest oryginalna i aktualna – jest naszą spuścizną, której nie wolno nam nie zapamiętać, ani zostawić. Sam wolę przywołać starą opinię w jakiejś sprawie niż ponownie na nowo wykazywać w nowej, choć starej rzeczywistości.

Przerasta, przytłacza przenoszenie ca 11.000 tys. artów do nowego serwisu - nowego silnika - zerwana ciągłość, możliwość aktualizacji. Potrzebuję głosu tych autorów, którzy chcą zachowania swojej publicystyki ich udziału w tej trudnej pracy.

Apel także do użytkowników niepodejmujących publicystyki, co do ich chęci zachowania konta.
Dalszą dyskusję w tej sprawie zamykam w grupie tematycznej redakcja w jej niepublicznej aktywności. Należy przystąpić do tej grupy. Może. Także. Na Google Meet? https://meet.google.com/nym-thqk-hae

Chcę być wiernym 14-letniej już wolontariackiej idei trwania naszego serwisu i spraw, rzeczy, jakie tutaj się dzieją dla dobra najogólniej piotrkowskiej i polskiej prawicy.

witold k

30 maja 2020

5
Ocena: 5 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

W pierwszym rzędzie

portret użytkownika witold k

W pierwszym rzędzie zagrożone są grupy tematyczne. Chyba nie damy rady pozostać na (najnowszym) Drupalu - maszynie doskonałej- niewykorzystanej (do tej pory), jak na to pozwala. To co jest np KSE a jest zagrożone, to niepowetowana strata. Są grupy których nie szkoda. Szkoda: na Wordpress najpewniej nie będzie takiej możliwości. Serwis straci pozycję.

Poddomeny

portret użytkownika Admin

Funkcjonujące u nas poddomeny ulegną likwidacji. Grupy, środowiska, które chcialby zachować swoje domeny powinny to zgłosić.

Usuwanie kont

portret użytkownika witold k

Postępuje reorganizacja projektu trybunalscy.pl. Mamy dużo za dużo kont w tym kont nieaktywnych. Z lekka szpiegowskich; to jest takich które chcą być na bieżąco ale po tajniacku. Postanawiam przewietrzyć ilość zarejestrowanych użytkowników.

Każdy kto chce zachować konto powinien je aktywować; zalogować, uzupełnić info ect.

Domena właśnie wykupiona na kolejny rok.

Usuwanie kont

portret użytkownika Admin

W 15. rok wchodzimy odchudzeni o ca 500 kont użytkowników. W ramach trudnej pracy (brak wolontariatu technicznego) pod nickiem "Raban 2020". Właśnie usunięto około 500 kont mało bądź wcale nieużywanych. Zrobiłem to dlatego, żeby ułatwić webmasterowi przekładnie serwisu na inny silnik. Zamiarem naszym jest zachowanie struktury portalu - swobody - praw zarejestrowanych użytkowników. W żaden sposób usunięcie kont nie wpływa na podstawowy cel misji - swobodnego wygłaszania ocen, poglądów na własne konto i odpowiedzialność użytkownika. Usunięte konta nie podejmowały bieżącej aktywności mogą w każdej chwili na nowo pojawić się. Zapraszamy ponownie tych, którzy tego chcą. Uważają naszą obecność za wartościową i swoją obecnością to potwierdzają; współtworząc wspólną wartość - nie znajdziemy jej gdzie indziej... W usuniętych kontach znajdziemy tych naszych autorów współpracowników, ktorzy sami odeszli na zawsze, których mamy w dobrej pamięci i uszanowaniu jej.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.