Skip to main content

Wstąpię do PiS… wątek na forum trybunalscy.pl

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

z naszego archiwum

Sytuacja po wyborach 2020 jest raczej dramatyczna. Wyrodnym dzieciom III RP udało się zmobilizować niespotykaną dotąd ilość zbałamuconych. Można było się tego spodziewać. Zostawiam na boku okoliczności, które pozwoliły na efekt. Wspomnę jedynie uwłaszczenie obywateli (co należy uznać za prawidłowe działanie) na komunistyczną modłę - utratę ca 2 milionów głosów i główne miejsce nieporozumienia. Jest ich więcej.

Potrzebujemy nowego otwarcia. Wzmocnienia obecnego kursu. Pokazania go w prawidłowym świetle.

Mamy dobrą (ciężko wypracowaną przez IV konspirację), pozycję, jest to wartość sama w sobie. Nieuświadomiona, przerobiona na handel motłochem przez zwalczające się agentury wpływu i, w takiej sytuacji, marnotrawioną.

Jedną z dróg naprawy jest odwrócenie sfałszowanej pozycji partii politycznej, w jej powszechnym odbiorze. Mowa o pozyskiwaniu takich osób, które są w stanie zmieniać złą atmosferę wokół podstawowego warunku realizacji polityki - partię polityczną.

To się dzieje, jednak wymaga modyfikacji jak i form realizacji. Powinniśmy, rozumiem, że powoli, rozkruszać partyjnictwo, siłę samoniszczącą, utrzymywaną jako formę kagańca dla tubylców.

Quote:

Zatem:

Zapiszę się do PiS jak ktoś, raczej poseł- pierwszy etap uwiarygodnienia polityki- wystąpi do mnie z prośbą o przyjęcie członkostwa. Jak PiS zadeklaruje budowę nowej masowej formacji. Zwracam uwagę, że 9 z 11 kandydatów na urząd prezydenta to autentyczni kandydaci PiS jeśli idzie o miejsce, które PiS wywalczył i zawłaszczył. Tak powinno zostać. Jesteśmy za mali na wojenki w szklance wody. Nowa formacja, (koalicyjna) po rozszerzeniu PiS, powinna ponieść polskie nadzieje, plany, możliwości.

witold k

13 lipca 2020 & 20 grudnia 2021

4.8
Ocena: 4.8 (20 głosów)
Twoja ocena: Brak

„Nowa Solidarność”

portret użytkownika Admin

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.