Skip to main content

Szczurołap z Wrocławia

portret użytkownika witold k
judeo.jpg

Rozumiem, że szczurołap z Wrocławia właśnie najboleśniej ugodził polskiego Goja. Zawsze odnosiliśmy się do kobiety z szacunkiem, tak nam zostało. Żydowski szowinizm od zawsze miał polskie pospólstwo za nic. Elitami rozgrywał a te myślały, że jest odwrotnie. Nie wiem czy córka Jaruzelskiego zapisze się do PiS. Czy Kaczyński kolejna po Jaruzelskim ofiara w/w szowinizmu uzna wysiłki PRL w sprawie oswobodzenia się z żydowskiego komunizmu. Wiem, że administracja pisolandii jest równie głupia naiwna jak Jaruzelskiego. Zwrócę tu uwagę, że Jaruzelski chciał wzmocnić naszą pozycję w oparciu o Rosję my o USA. I to nie jest pozycja lepsza.

Do meritum

Nie przejdzie mi przez klawiaturę, że żydowska komunistka w czasie epidemii wyprowadziła do głębokiego jeziora polskie żony i matki. Powiem, że wyprowadziła siostry i córki. Żona i matka zawsze służyła rodzinie, ojczyźnie i niebawem taką wskażę.

Mamy tutaj rzecz nową. Żyd z zasady posługuje się Gojem – patrz kolejni prezydenci Warszawy. Zawsze wyszukuje osobnika z mocno przerośniętego ambicjonalnie niższym poziomem wstępnego rozgarnięcia. Tutaj mamy nawiązanie do samej Klary Zetkin. Do przywódców; u nas Urban, Geremek, Michnik czy właśnie Lempartowie.

Jeśli wyprowadzenie na ulice, w tych dniach naszych dziewczyn nie będzie miało konsekwencji w formie pokazania nielegalnych biznesów, związków z Gojami (parobkami) jak i samych rodzin rożnych Lempartów to znaczy to, że nas jako nacji już nie ma.

A jak dalece jesteśmy głupi to pokażę po pierwsze szaleństwo np. Antoniego Macierewicza sugerującego obronę naszych obiektów przed najazdem antycywilizacyjnym i innymi tego typu prowokacjami w istocie do przejęcia obowiązków państwowej policji. Do walki z tymi naszymi siostrami… Czyli nie Lempart a Macierewicz występuje przeciw Państwu, które współtworzy. To jeszcze nic. Pomnik na grobie Jana Olszewskiego tego antykomunisty działacza KKK pokazuje Jałtański porządek w Europie. No i co… Można nas szanować. Więcej. Masoneria pilnuje porządku wskazanego choćby już nieaktualnego za to nie znosi nielojalności. Jakie to jest potraktowanie milionów obywateli zdradzonych przez II Rzeczpospolitą, zostawionym, umniejszonych. Nie mówię o Lampertacb czy Michnikach szykowanych do przejęcia władzy w Judeopoloni, już w 1939 i dalszych.

witold k

1 listopada 2020

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak