Skip to main content

Wróciłbym do odbierania obywatelstwa

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Jednak – nie wcześniej niż po uwolnieniu wyborów powszechnych wszystkich szczebli. Ordynacja większościowa obowiązek udziału w wyborach.
Nie dawno wskazywałem dwie marionetki Tusk i Komorowski, jako te, które powinny mieć odebrane polskie obywatelstwo.

Do tematu siadam przy okazji zwolnienia z aresztu ukraińskiego mafiosy. Byliśmy jesteśmy naiwni… Nie pamiętam nazwiska ważnego polityka Ukrainy – to chyba obecny prezydent, który powiedział wprost: (cytuje z pamięci) Ukraina nie podejmie w najbliższym czasie form unijnego księgowania, ponieważ Ukraińcy, poprzez swoje po sowieckie uwarunkowania nie są wstanie spełniać takich norm.

Polscy naiwniacy wskazanego ścigają, aresztują…, z jakiej racji. Obywatelstwo odebrać zaraz po tym jak służby zorientowały się o jego mafijnych powiązaniach. Przypomnę Antoniego Macierewicza; tak „Cham” jak i „Żyd” wspólnie poniewierali za Jego słowa o elementach mafii w Polsce (1992).

W Polsce tej z II RP z PRL i III RP są tematy, których nie rusza się, bo starszy brat (Judeopolonia) tego sobie nie życzy… Wyraża się to w nieformalnym obowiązku na temat tego, że Żyd nie może stanąć przed Sądem Goja. Kolejne pokolenie polskich właścicieli, spadkobierców czeka; bo jak nie wolno ruszać ich to nasi poczekają…. Nie ma to nic wspólnego z prawem, sprawiedliwością i co można… można.

Geremek, tyle razy wskazywałem - hodował sobie posłusznych Goi, jako kandydatów i potem pierwszych urzędników miasta stołecznego. Wszyscy na nas robią interesy a my… trzymamy polski żywioł na łańcuchu. Jesteśmy nieuwolnioną perłą. Wiem pancerz (małża) sam się odtworzy… Trzeba jednak to pokazać. Wskazuję swoje wpisy na temat tego czym różni się Komisarz od Oligarcha oraz o tym, że krzywdy sobie nie zrobią.

witold k

14 kwietnia 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak