Skip to main content
portret użytkownika witold k

Pan Artur Wolski właśnie przypomina biznesmena, który, jak mu się, kto naraził albo pensji zabrakło do szedł do takiego – w miejsce gdzie mogą być pieniądze - i z krótkiej odległości strzelał. Jak trzeba było to 2x. W tym wypadku winną miała być mama ciągle chorująca na głowę. Temat jest wart uwagi. To pierwszy w tym wpisie przykład biznesu ostatni to pan Krzysztof Chojniak; ma dorabiać w spółce, daleko od domu. Nie do końca wiadomo, który to pan Krzysztof Chojniak.

Po drodze mamy gościa, który zapisywał się do maksymalnej ilość komisji samorządowych pojawiał się na nich na początku, podpisywał listę obecności. Potem szedł do biura rady miejskiej wydzwonić ze służbowego telefonu wszelakie potrzebne rozmowy. Wracał na komisję przed jej zakończeniem zbierał żołd. Zaczepka na darmowy obiadek i spoko dzień zaliczony.

Biznesmena warto wspomnieć, który załatwił sobie z polityczną władzą 100 tirów na PEFRRON (podbił wartość firmy) zlikwidował potencjalnie konkurencyjną fabrykę, po czym swoją firmę oddał w międzynarodowy biznes. Coś jak p. Waltz i jego koncesjonowane biznesy.

Z brzegu te przykłady… Mają wspólną cechę. Są dziedzictwem ca 800 letniej koegzystencji ze starszym bratem, któremu Rzeczpospolita Polska dla schronienie. Który nas poróżnił a sobie po dzień dzisiejszy zagwarantował prawa nie ruszania Go przez Sąd Goja. Lukę tę wykorzystują wskazane przypadki. Choćby łapówki profesora obecnie w garniturku polityka parlamentarzysty, jako formy immunitetu, czy bieżące opróżnianie rondelka w całej III RP.

Wskazane w tytule obdarowywanie się żołdami samorządowych dinozaurów to nowy równe toksyczny element. Do tej pory kumpli podkładali. To upadek Rzeczypospolitej każdej. Co się w tych oderwanych głowach dzieje - To hybryda "Chama" i "Żyda" (WJ).

witold k

19 kwietnia 2021

PS.

Quote:

Krzysztof Chojniak nadzoruje budownictwo społeczne w... Chełmie. Został szefem Rady Nadzorczej Chełmskiego TBS

Co nam to mówi. z 60.000 obywateli nie było ani jednego wstępnie rozgarniętego do kwitowania papierów wedle wytycznych ustawy?

To nam mówi, że PiS znów popełnił totalny błąd - nie przewietrzył koterii. Z Samorządu dziadostwo zrobiło sobie dośmiertne żołdy olewając tak totalnie samorządność rzeczpospolitą. To potraktowanie mieszkańców Chełma jako stada owiec. Totalny odjazd... Zbyt długo niewietrzone pomieszczenie. Problem jest poważny bo to decyzje nie po pijaku. Krzysztof cecha nie pije nie pił. Obrazili Chełm - wspólnotę. Ten dzieciak prezydent Chełma to dopiero nawiedzona toksyna.

Z karłowaciały organizm puszcza dzikie pędy... widzimy to na co dzień.
Przed laty apelowałem do środowiska rad nadzorczych (rodzaj wotum nieufności do Samorządu) o to aby podjęli publicystykę edukacyjną i w ten sposób odpracowali żołdy narzucone przez ustawodawcę bez większej potrzeby. Będące źródłem koteryjnienia się lokalnych wspólnot. Problematyka z tego obszaru podawana cyklicznie podatnikowi - owszem byłaby rozwojowa.

Niegdyś europejska arystokracja płodziła się we własnym kazirodczym środowisku i wyginęła.

22 kwietnia 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak