Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Upadek opozycji tzw. prawicowej dokładnie antypisowskiego oszołomstwa, które za moim przodkiem należy nazwać - dziadostwo.

Temat odkładam od dawna, czasem uczepię się jednego czy drugiego lidera. Odkładam ponieważ na co dzień nie zatruwam się środkami masowego przekazu także tychże. Nie docierają do mnie te samobójcze fanaberie.

Trafiłem zupełnie przez przypadek na wywody posła którejś kadencji prawnika pana Jacka Wilka. Zaliczałem pana do antypisowskiej opozycji. Wstępnie rozgarnięty, do pewnego poziomu, jest wstanie rozumieć formy stosowania manipulacji przez opozycję; to ze względu na zachowanie pozycji w polityce a nie ruszania uwarunkowań państwa w międzynarodowej rywalizacji – słabej pozycji Państwa na arenie. Nie wylewa się dziecka z kąpielą rzecz pokazując wprost.

Pan Jacek pełen antypaństwowego oszołomstwa – państwo to wróg, śmiertelny okupant, …. co najgorsze. W jednej wypowiedzi rozumie zawody, które przyjmują kilka kilkanaście szczepionek i nie rozumie przyjęcia kolejnej. Tej do której wczesnej uczepił więc fraszka „Golono, strzyżono” (Mickiewicz, 1893) jak raz jest realizowana. Takich kwiatków zacietrzewiania było dużo bardzo dużo. Wywody na temat Spisu powszechnego 2021 to katastrofa.

Nie było jeszcze aż takiego sabotażu politycznego od końca II WŚ. Jeśli myśleliśmy, że szczurołap z Wrocławia najmocniej nas ugodził pod nickiem „Strajk Kobiet” to byliśmy w błędzie. Szczurołap odpoczywa nie robi kolejnego zaproszenia do głębokiego jeziora (z Hameln) bo ma pożytecznych idiotów z drugiej - naszej strony. Z mocą dużo bardziej trującą zabijającą.

Nikt z tejże opozycji nie zwróci uwagi na błędy, naiwność obecnej administracji w spr. ważnych np. upaństwawiania gospodarki, powtórki z naiwności wokół „Magdalenki”. Nie tykają ważnych spraw.

Nie przyznają się do błędów np. propagandy anty covidowej anty szczepionkowej – takich naiwniaków jeszcze nie było. Temat tak dobry aby wypłynąć uwiarygodnić się np. pokazać współzależność zaszczepionych z niezaszczepionymi.

Są tak zaślepieni w swym oszołomstwie, że nie dostrzegają braku jakichkolwiek form ich ograniczania czy nawet poparcia ze strony, tych którzy są zainteresowani naszym upadkiem – ze strony międzynarodowej lewicy. Wyciszyła się i czeka na dobrą dla nich robotę naiwnych Goi. Lewica wychodzi na jutrzejszego patriotę. Pomijam zawłaszczony przymiotnik (patriotyzm) i jego niszczenie.

Można pana Jacka zrozumieć poprzez pryzmat młodego wieku. Panu poplątało się podziemie z naturalną formą funkcjonowania w stanie formalnych ograniczeń. Mowa o rozprzestrzenianiu się wirusa w powietrzu. Ale! Na opozycji antypisowskiej funkcjonują osoby dorosłe – pewnie trzeba ich wskazać.

Reasumując

Opozycja antypisowska spełnia rolę najpodlejszą w całej powojennej histrioni Polski. Uwłaszczanie się po „Magdalence” „Chama” i „Żyda” w tym świetle - należy nazwać pro rozwojową aktywność Polski.

Na horyzoncie nie widać politycznej opozycji. Czeka nas czas upadku; braku politycznego przywództwa. To co robi Instytut Myśli Schumana bez dołów i mas nie ma szans.

witold k - działacz antykomunistyczny, przeciwnik "Okrągłego Stołu" i jego parobka - PiS do czasu...

26 kwietnia 2021

4.22222
Ocena: 4.2 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak