Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Polski łat. Tak bym tego nie nazwał, (co najwyżej łat w Polsce w eurolandzie) to jest sytuacja gorsza niż za Gierka i Komandosów, gorsza niż za Tuska i WSI. Młodemu wskażę, że Komandosi to marionetki tzw. Zachodu - po prawdzie, Judeopolonii, WSI to agentura Moskwy z późniejszym samowolnym marszem w obu kierunkach. Przewiózł się na nich Zachód (USA) ponieważ jak Wschód Polskę miał jako 5 koło u wozu.

Zjednoczonej Prawicy mało było 40 lat na podstawowe zrozumienie istoty polskiej pańskiej tożsamości. Dlaczego? Katolicka tożsamość jak, masoneria po wykasowaniu moralności powie, demokracja - została stłamszona przez Kaczyńskich jako krótka droga do żołdów - przypodobania się na górze masonerii na dole komandosom - do dziś ich honoruje obecna administracja.

Polski pan to niżej podpisany - postać w permanentnej bezinteresownej postawie służby. Ale też zaciągnięte od starszego brata cwaniactwo; jeśli dołożyć bolszewie u władzy wespół z Żydem jak powie Witold Jedlicki zobaczymy obraz, który powinien być wyparty. Matrioszka uznał bądź wychowawca kazał ponowne ułożyć się założycieli PRL. Odbyła się sterowania forma zagnieżdżenia się Polsce.

Polski ład dokładnie droga do niego to uwolnienie wyborów. Jedynej drogi do przebicia się naszego przyrodzonego - od pokoleń tłamszonego - Pana, który jedynie Boga się boi.

Oczekiwałbym informacji kiedy dotrzemy do wolnych wyborów. Ile złota mamy i czy starczy na właśnie wyświetlone programy. Kto i co nam gwarantuje i na jakich warunkach.

Niestety widzę tu dzieci Matrioszki i Gierka. Gierek podpisywał lichwiarskie pożyczki w Paryżu. Jaruzelski za te pieniądze pomniki wdzięczności Armii Czerwonej budował, jak mógł Geremek nie wrócić - no jak… Kiszczak szybko zobaczył biznes i zrobili. PC/PiS wyszli na przysłowiowego psa ogrodnika i raczej mało tu się zmienia.

Życzę, to jasne jak najlepiej Polsce - mojej ojczyźnie. Słowo przepraszam nie padło kolejny raz. Przepraszam to początek trudnej drogi koniecznego poświęcenia się klasy średniej. Jasnego przekazu. Mamy do czynienia z dalszym obrażaniem przyrodzonej nam godności - tak robi okupant. Na tym wypłynęła agentura Masonerii tzw. lewica. Obdarowywanie biedy tak żeby się nie wybiła... Komunizm to się nazywa moi mili parafianie. Nie przenoście nam Brukseli do Warszawy że tak za artystą... Owszem trzeba ją przenieść; ale z nowymi ludźmi. Z Schumanem i JP II.

witold k

16 maja 2021

Wieniec Zdrój

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak