Skip to main content

Szanowni Panowie; panie dyrektorze, Jacku

portret użytkownika witold k

Szanowni Panowie; panie dyrektorze, Jacku staram się być sumiennym słuchaczem i jak napisałem w specjalnej zakładce na trybunalscy.pl http://trybunalscy.pl/taxonomy/term/450 traktuję te studia jako sprawdzian mojej cało życiowej służby. Taki rodzaj weryfikacji co i jak robiłem z punktu widzenia dzisiejszej nauki Kościoła.

Ale. To jasne. Jestem słuchaczem i podporządkowuję się zasadom, obowiązkom. Jest wiele grup tematów, które są mi ważne. Oficjalnie jednak przystępuję do Twojego Jacek zespołu: Szkoła Duchowości Schumana w służbie społecznej. Pasuje tutaj moja ideologia na temat katolicki to powszechny. Wyrzucenie bom motu demokracja i zastąpienie go istotą chrystusowej demokracji katolicyzmem – katolicki to powszechny. Wiele o tym w zakładce PUNCS.

Myślę, że trybunalscy.pl są i zostaną formą zaplecza całej przewspaniałej inicjatywy IMS. Nasza przydatność merytoryczność zależy od nas autorów, współpracowników pracujących na rzecz portalu i IMS. Przypominam Energetycy mają na trybunalscy.pl swoją grupę. IMS może dowoli korzystać jako swojego lokalnego przekaziciela czy narzędzie dla lokalnej grupy „Schumanowców” do których siebie zaliczam.

Instytut Myśli Schumana - to prawdziwie – dzieło, które w swojej pisaninie nazywam IV Konspiracją.

Jeszcze. Nie używałem do tej pory pakietu biurowego Microsoft. Patrzę cenę 400 zeta…

Nasze słuchaczy uprawnienia nie pozwalają na instalację np. Worda? Widzę, że mogę tworzyć dokumenty z pakietu biurowego ale nie mogę otworzyć zrobionego i podanego w mailu. Załącznik – moją deklarację pracy – otworzyłem w odt, jeśli popsułem formatowanie to proszę o info. Wypiszę ręcznie zeskanuję i odeślę.

Z Panem Bogiem

witold k

9 czerwca 2021

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak