Skip to main content

Canada największa na świecie wieś…

portret użytkownika witold k
masoneria.jfif

Mowa o pochodzeniu nazwy obecnego państwa rządzonego przez masonerię XXI wieku. W tych dniach szalejący lewak kanadyjski cieszy się… płoną katolickie kościoły w rdzennych indiańskich i nie tylko obszarach. Super!

Manipulacja jest tutaj ideologiczna. Jeśli mieć pretensje do ówczesnej politycznej eugeniki to dokonywali jej Anglicy i Francuzi. Mowa o wykorzenianiu indiańskich i nie tylko dzieci z ich środowiska. Podburzanie kanadyjskiego motłochu - dziś przeciw kościołowi katolickiemu jest, co najmniej tak prymitywne jak ówczesna (jak nazywam) polityczna eugenika. Jest tą samą polityczną eugeniką, jaka wtedy działa się. Tak jak wszędzie… do dziś. Nic tutaj się nie zmieniło. Palenie kościołów to to samo… realizowanie swoich chorych wizji przyszłości. Może by tak mądrala premier Kanady podpuścił ziomków do podpalenia ambasady angielskiej czy francuskiej – bohater!

Szatańskie wersety, jakie realizuje współczesna masoneria odcinając własne korzenie – przypomnę na ten przykład „Konstytucję 3 Maja”, w której mowa jest o odwołaniu się do Boga Wszechmogącego – skazuje masonerię jak jej parobka lewicę na coraz większą frustrację.

Diabeł jest głupi zacietrzewiony i permanentnie podpala lont. Nie, kto inny - jak kościół powszechny ogarnia, porządkuje, świat wedle nauki Jezusa Chrystusa. Masoneria zwalczając Kościół służy Mu. Stąd ta frustracja oszołomów z loży…

witold k

30 czerwca 2021

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak