Skip to main content

Domagaliśmy się powrotu wraku ze Smoleńska, nie z Brukseli

portret użytkownika witold k

Domagaliśmy się powrotu wraku ze Smoleńska, nie z Brukseli.

Taki tytuł nagłówek znalazłem w intrenecie - to jest wystarczający argument aby zająć się wydarzeniem politycznym z tych dni. Powrót ewakuowanego z Polski w ostatniej chwili…

Tytuł wpisu (z którym się nie zapoznałem) wygląda na partyjne zaprzaństwo, a sprawa jest z gruntu inna. Ewakuowanie pana Tuska przypomnę pajaca z listy ofiar większej gry… marionetki rozgrywki Jaruzelski Rockefeller, przetrzymywanie jej na żołdzie - wiele lat. Jeśli zwrócić uwagę na obalenie (w czasie ewakuacji pana Tuska z Polski) co najmniej dwóch dużych interesów niemieckich w Polsce to mowa o powrocie wraku jest co najmniej głupia - niepolityczna.

Do meritum

W tych dniach mogliśmy obserwować tryumf Judeopolonii. Marszałek Senatu III RP strofuje polskiego ministra wobec dyplomaty obcego państwa na posiedzeniu Senatu - suwerena politycznego starego europejskiego narodu.

Cały PRL i jej następca parobek z “Magdalenki” tzw. III RP umizgują się wobec współzałożyciela PRL i III RP. Układu opisywanego jako układ “Chama” i “Żyda” robią to wszystkie strony politycznej polskiej rywalizacji. Układają się pod polityczne dominacje z zewnątrz a frustracje z tego wynikające realizują w formie zwalczania równych sobie z innych partyjnych koterii. Mamy tutaj dwa obszary takiej sytuacji: ideowa i koteryjna; w tej drugiej na końcu także pojawia się polityka matka mądrości.

Wskazane tutaj okoliczności i odnoszą się do całej naszej historii. Pominę naszą pozycję w RWPG każdy widzi, że nasza obecna pozycja (UE) to były RWPG. Od nas zależy jej umacnianie bądź nie… Rola p. Tuska zależy od polskiego suwerena, którego DT sponiewierał. Pan Tusk to pierwszy nie Żyd, który obdarował na epitetem - “Mohery”.

Wskazałem w tym wpisie wpływy; rosyjskie, żydowskie; jasnym są niemieckie i cała fala uprzedzeń naszych sąsiadów zaciągniętych z I RP. Pomijam także warunki polityczne siedzące na plecach: Piłsudskiego i późniejszych ofiar z przerośniętymi ambicjami choćby Wałęsa czy Tusk. Pomijam naiwność Kaczyńskich. Raczej wskazuję sytuację marionetek i ich ostateczne cele, które mogą być nam przyjazne.

Główny problem, klej spinający rzekomo rywalizujące partie politycznie - to niedopuszczenie rodaka, do wyborów. Ordynacja proporcjonalna; eliminacja żywiołu z wpływu na politykę państwa a więc w istocie narodu. Oddanie narodowej wspólnoty na żer koterii. Tak upadła II RP.

witold k

8 lipca 2021

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak