Skip to main content

Taki z brzegu przykład politycznej eugeniki

portret użytkownika witold k

Radość wielką mają wszelakie osoby o nieuregulowanym stosunku do Wiary, Kościoła; do własnego chrześcijańskiego pochodzenia. Mowa o głupich reakcjach proboszcza jego biskupa pewnie i dyżurnych komentatorów – sprawę znam że tak powiem z nagłówka.

Jakiś wierny niewierny nagrał rozmowę z proboszczem w spr kompleksów, uprzedzeń jego mamy z czasów kiedy jeszcze żyła. Pani bowiem zażyczyła sobie aby pogrzeb i miejsce jej pochowku odbyły się poza jej parafią. Zaczęło się. Jegomość nagrał rozmowę z proboszczem i słowa o tym że za friko nic nie ma; cena 800 zeta to duża…

Po pierwsze język proboszcza nie jest cenzuralny. Po kolejne proboszcz najpewniej wiedział z kim finansowo ma do czynienia – wiedział że w tym wypadku cena nie jest wygórowana.

Ale to nic. Kościół powszechny od dawana od czasu nieujawniania akcji komunistycznej agentury w kościele w USA - od wprowadzenia do seminarium tamże osób z zaburzoną płciowością po późniejsze łapówki aby o ich pedofilskich poczynaniach media nie pisały. Przez widoczne nam samozniszczenie się kościoła takim jak wskazana tutaj naiwność z pogranicza właśnie polityczniej eugeniki; robienia z ludzi idiotów.

Po pierwsze. Co się dzieje z ustawą o opodatkowaniu religii… Siedzi od lat w zamrażalniku.
Jak funkcjonują rady parafialne. Dlaczego nie ma cenników za administracyjne usługi w Kościele. Jakie głupoty wygaduje proboszcz czy biskup.

Wydarzenie jest kuriozalne. Jedynie w kościele powszechnym w Polsce zostały zachowane zdrowe zasady kapitalizmu. To przykład do naśladowania, który trzeba ucywilizować. Co mamy.

Oryginalny komunizm… To komuna, która okazała się kapitalizmem ma radość a obrażeni na Pana Boga okazję do kolejnego pogrążania się w swej ubogiej duchowości.

witold k

10 lipca 2021

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak