Skip to main content

Prezent na XXX rocznicę mordu założycielskiego III RP

portret użytkownika witold k

Właśnie minęła trzydziesta rocznica mordu na panu Falzmanie, Pańko i kilku osób jeszcze. Można o tym przeczytać w niszowych wpisach tej czy innej osoby. Media brzęczą o majątku Głódzia. Nikt nie wskazuje, że TVN główne narzędzie nowej indoktrynacji okazał się być amerykańskim wytrychem w III RP. Lewcakość TVN to tyle ile potrzeba aby przypodobać się głównym kierunkom i swoje uzyskać.

Jak wyglądamy… prawica pisowska. TVN to miała być agentura rosyjska bo i była. Nie było jednak możliwe ani FOZZ ani z niego i moskiewskiej pożyczki wynikajcie uwłaszczanie naznaczonych bez zgody USA. Polski czegewara Antoni M. dalej w jedną trąbkę a jest to postać wpływowa i ważna w amerykańskiej masonerii tej nielewackiej - swoje. Zapędziliśmy się do narożnika i klops. Od lat wskazuję na to, że bez słowa przepraszam naczelnika - póki jeszcze żyje to dziadek - nie pójdziemy o krok do przodu.

Majątek Głódzia. Mamy tu oryginalny przykład niszczenia nieswoich. Uwłaszczała się WSI na kilku hierarchach - nikt o tym nie wspomni. Wszyscy oni lądują na politycznym śmietnisku. To kolejny temat ważny temat, który omija podatnika wyborcę zresztą kiedy wreszcie odwołamy się do tego co nam zostało - do wolnych wyborów… Kto stoi za tym aby robić z nas mięso polityczne toż to polityczna eugenika robiona nie przez opozycję a kolację. III RP bękart z "Magdalenki" to układ o proporcjonalnej ordynacji i uwłaszczaniu wskazanych w tym parobków, których potem się likwiduje.

Idziemy do upadku na wzór II RP i PRL. Trzeba to ogarnąć.

witold k

21 lipca 2021

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak