Skip to main content

Kukiz z dziadostwem trzymał…

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Pan Kukiz Paweł z dziadostwem trzymał – nic dziwnego, że mieli Go za swojego. Mowa o wyrazach solidarności z panem; oburzeniem, zgorszeniem w związku z grillowaniem pana Pawła za to, że głosował za uporządkowaniem spraw finansowych w środkach masowego rażenia. Sprawa wstępująca pod nickiem Lex TVN.

Nie martwiłbym się o to jak przetrzyma pan Paweł trudny czas opuszczania Go przez dziadostwo. Raczej pytałbym czy w miejscu w którym przypadkiem się znalazł a do którego koleżeństwo Go dopycha, które jest naturalnym miejscem pan Kukiz odnajdzie się. Nie sądzę, żeby kpina z ZChN to jednie pijacki wybryk był…

Ważne jest aby uzmysłowić fakt taki. Dziadostwo; to niżej położona społeczność. Niżej niż na ten przykład motłoch. Motłoch jak pamiętamy fakt totalnego zmanipulowania masy ludzkiej w politycznym celu dokonania politycznego mordu na Jezusie Chrystusie. Zmanipulowanie motłochu to jednorazowa akcja mająca na celu przeprowadzenie jakieś sprawy. Dziadostwo (za Macioskiem) to stan umysłu w permanentnym niszczącym stanie. To taki wyselekcjonowany Goi wśród Goj.

Zwracam uwagę na fakt. Nikt z publicystów, polityków nie odnosi się do TVN w jego prawdziwym obliczu mianowicie zamachu za znaczone pieniądze (PEFRON), którego celem była transformacja bezpieki ze Wschodu na Zachód w tym samym kierunku, politycznym celu, wyznaczonym przez twórców Rewolucji październikowej. Rosja daje surowce, demoludy tanią siłę roboczą, a zarządza tym mason i jego parobki.

Dlaczego koterie, jak Żyd każe, trzymają się rzekomych międzynarodowych formalnych prawnych uwarunkowywań przy użyciu nowych słów i zasad - fałszywych z gruntu - a wprowadzonych pod pręgierzem prawnym finansowym. Bo są ciency, leniwi i uzależnieni. Naiwni.

witold k

15 sierpnia 2021

4.9
Ocena: 4.9 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak