Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Trudno nie zabrać głosu po kolejnym wystąpieniu pana Brauna. Mowa o wieszaniu ministra.
Co łączy te wskazane w tytule polityczne postaci III RP.

Łączy je fakt bycia w opozycji; czytaj braku dostępu do bieżącej polityki. Wyznaczonych celów i wyboistej do celu drogi. Taka to rola funkcja opozycjonisty. Trudna. Wywarzanie otwartych drzwi. Zrywanie ledwo utkanej; potrzebnej pajęczyny.

Każda z tych postaci jest inna. Jasnym jest, że pozytywnie wybija się tutaj pan Gowin. Pani Godek to właśnie przykład wywarzania otwartych drzwi. Braun. Dawno powinien stracić mandat parlamentarzysty. Pisałem o tym w czasie Jego wezwania ludzi (w czasie kampanii wyborczej) pod żydowskie w Polsce eks-terytorium koło Oświęcimia. Zwróciłem wtedy uwagę, że sam się tam nie pojawił.

To szaleństwo oczywiście jest potrzebne. Zwraca uwagę na ważne tematy, sprawy, nie pozwala przysypiać... Administracji Państwa. Taka przykra funkcja, rola, „ściółki w oborze”.

Tutaj pojawia się stan frustracji i niestety politycznego upadku konkretnych osób. Czepiania się jakichś form podpuszczania, prowokacji. Dzieje się to już zupełnie nie z powodów politycznych a okazji na kolejne zaistnienie, naprawienie swojej podłej pozycji i zobowiązań wobec wysterowanych w pole zwolenników; domagających się, że tak obrazo; krwi.

Obraz tragiczny. Politycznie dla Państwa, narodu; pozycji w bieżącej grze. Zły dla zasłużonych politycznych postaci, które błaźnią się; niszczą swoją ważną pozycję. Strzyżone Golone… że przypomnę.

Wskazane, przykładowe postaci są ważne mamy je szanować pomimo ich obecnego wariactwa. Swoją konsekwencją wskazali kierunki, które już bez nich są będą realizowane. Dziękujemy.

Poniekąd pisałem o sobie.

witold k

17 września 2021

4.6
Ocena: 4.6 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak