Skip to main content

Stan wyjątkowo nieludzki

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Pod takim hasłem produkt PRL-owskich utrwalaczy władzy ludowej, z czego zapewne nie zdają sobie sprawy zbałamuceni antypisowcy; przeprowadzili akcję podrzynania gałęzi, na której siedzą – protest jest antypaństwowy. Po prostu. Niebezpieczny. Co z lekka pogubieni osobnicy; niewidzący różnicy miedzy Miłosierdziem a ekspansją tyranią homoniewiadomo, przy jednoczesnym zabranianiu leczenia osób o nieuregulowanej płciowości, wykazują zaburzenia natury podstawowej i roznoszą ten stan na każdą rzeczywistość, jaką postrzegają, jako okazję do zaistnienia.

Są tak głupi, że dają się fotografować, czyli zapamiętać. Tutaj mowa o protestach w spr. Łukaszenki próbującego naśladować Sorosa. Pisałem o tym.

Przypomina mi się jeden z majstrów FMG Pioma, który wyrażając swoje niezadowolenie z mojej skrajnie jawnej antykomunistycznej postawy (1981-5) w miejscu pracy; wskazywał troskę o właśnie naszą państwowość.

Jest to dla mnie trochę i satysfakcja. Ten oszołomski zestaw tak celów jak i person wypełnia czarę goryczy i satysfakcji. Jak to?

Bierut, Cyrankiewicz, Gomułka, Jaruzelski jasne, że formy represji ustępowały razem z rozwojem praw wolnościowych, politycznie upadali w wyniku nakręcania motłochu przez konkurencję do tortu - wspólnego dzieła PRL-u.

Potomstwo tychże w III RP uruchamia ten sam zestaw - sposób nakręcania motłochu na szkodę obecnej władzy. Chichot historii. Obecna władza chce bądź nie, wie, że błędu Jaruzelskiego popełnić nie można; dziadostwa pognić oddziałami ZOMO się nie da. To inny czas. Przy tej okazji: Widzimy Rzeczpospolitą taką, jaką mamy w pamięci; tolerancyjną, czyli chrześcijańską.

Koszty? Będą nam się odbijać czkawką. Przy zwolnieniu wyborów damy radę pobudzimy w sobie narodową wspólnotę i to, co mamy, na co Zachód patrzył z nadzieją. Co upadło, bo ważniejsze były zobowiązania: Rockefeller & Jaruzelski. To tak żeby czytelnik zrozumiał, o co chodzi z tą obroną Trybunału Konstytucyjnego czy konstytucji Kwaśniewskiej. Fundamenty eurolandu Polska. Tutaj należy zobaczyć katastrofę Smoleńską, nieobecność USA i Niemiec w pogrzebie, brak zdjęć satelitarnych z katastrofy - moi mili parafinie.

Dziadostwo wskazane w tym tekście; dzieci i wnuki założyciele PRL spełniają tutaj zdradziecką funkcję. Mogą to robić; państwo to toleruje, tym samym jest przykładem katolickiego państwa moi mili parafianie.

Wracając do podstawowego teatru; okazji do zadymy. Polscy obywatele dziś powinni protestować apelować, do Białorusi oto aby przyjęła pomoc humanitarną dla ludzi - przesyłki z granicy. Pan Łukaszenko nie może udawać pana Sorosa to nie ta półka.

witold k

6 października 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak