Skip to main content

Czy Wy wiecie, co się stało?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Trybunał Konstytucyjny; nieślubne dziecko Zachodu ze Wschodem (1982 rok) właśnie ugryzł karmiącą rękę; w każdym razie taka jest powszechnie opinia masonerii i jej parobków. Przypomnę za moją jak nazywam pisaniną.

Jaruzelska Junta Wojskowa okazała się strzałem komunizmu w dziesiątkę. Pisałem o tym na przykładzie FMG PIOMA. W ciągu ca dwóch tygodni PRL nawiązała zerwane sankcjami dostawy materiałów do produkcji.

Ominięto je poprzez kraje zachodnie komunistyczne przykład Argentyny. Sytuacja stała się patowa. To Jaruzelski podsyłał Rockefellerom młodych komuszków do szkolenia po przejęciu gospodarki PRL przez międzynarodową finansjerę.

To ciąg zaczęty od czasu usuwania Gomułki, zadłużania PRL przez Gierka po próbę ogarnia Zachodu przez Jaruzelskiego. Szybko się dogadano, bo już w 1983 roku.

Wyjściem z paskudnej dla Zachodu sytuacji było obiecanie Jaruzelskiego powołania TK. Przypomnę; tacy jak ja byli przewidziani do internowania w 1988 roku.

Układ z Magdalenki miał powstrzymać to, co właśnie się stało. Obalanie oficjalnej agentury TK i konstytucji Kwaśniewskiego.

Zdrada Kaczyńskich z tamtego czasu to koszt ponad 30 lat zmarnowania naszej narodowej, gospodarczej godności. To zdominowanie UE przez lewactwo.

witold k

8 października 2021

PS. pomnę kretyńskie umizgiwanie się powoływanie się na TK i konstytucję Kwaśniewskiego. Trybunał i Konstytucję powinniśmy uchwalić zaraz po wolnych wyborach, przynajmniej nie uznać (nie zgodzić się) Listy Krajowej. Także pyrrusową satysfakcję, że to Junty Wojskowej TK tego dokonał.

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: