Skip to main content

Dla Boga, panie Braun! Larum grają!

portret użytkownika witold k
Grzegorz_Braun_Sejm_2019.jpg

Właśnie do Polski przybywają nasi genetyczni ziomkowie. Niewyszczepieni na szereg chorób, których u nas już nie ma. Na Covid tak po prawdzie w ogóle nieszczepieni.

Nie cieszy się Pan…

Dożył Pan czasu spełnienia się pańskich politycznych celów. Musi być pan szczęśliwy. Może jakieś słowo podziękowania tym okupantom z PiS.

Jeśli byłby pan w stanie stanąć ponad banderyzm (w tym przypadku) to może zobaczy kolejną szansę dla Nas. Dokładnie tę której pan nie widzi przy okazji ochrony nas przed Ciovid. Mianowice społeczną zgodę i lojalność, samodyscyplinę obywatelską…

Przy dzisiejszym Zawierzeniu Ukrainy i Rosji wspomnijmy o naszym słowiańskim zdrowiu, które także wymaga modlitwy, pieniędzy i pokory; oddzielmy także pacyfizm od Nadziei wewnętrznej siły Ducha.

witold k

25 marca 2022

3.666665
Ocena: 3.7 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak

Małostkowość czy głupota?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
1

Oficjalnym powodem wykluczenia Grzegorza Brauna z Komisji Obrony Narodowej jest niesubordynacja w kwestii zasłaniania ust i nosa. Konfederacja zwraca uwagę na absurdalność całej sytuacji, bo chwilę po wyrzuceniu posła Konfederacji, przymus zniesiono.
„Marszałek Elżbieta Witek stwierdziła, że poseł Grzegorz Braun został wykluczony z Komisji Obrony Narodowej z powodu „utrudniania pracy komisji”, a konkretniej braku maseczek na posiedzeniach” – informuje Konfederacja w swoich mediach społecznościowych. Absurdalność tej sytuacji wskazuje, zdaniem Konfederacji, na to, że prawdziwe powody usunięcia ich posła z komisji były zupełnie inne.

„Grzegorz Braun został wyrzucony z Komisji Obrony Narodowej tuż po tym, gdy ujawnił, że z kluczowym tajnym dokumentem nad którym mieli rozmawiać zapoznało się jedynie 4 z 40 posłów w komisji” – przypominają konfederaci.
https://nczas.com/2022/03/25/grzegorz-braun-zostal-wykluczony-z-komisji-...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.