Skip to main content

Śmieci: Frasyniuka & śmieci Ziobro O Millera zero Frasyniuka

portret użytkownika witold k

Nie myślałem przed laty po tym jak popełniłem kilka(naście) wpisów przy okazji dużego biznesu spod nicku Ustawa Śmieciowa. Wskazem (wtedy) także lokalne koteryjne przewalanki w PT – wymiana koalicjanta w Radzie Miejskiej, że do tematu wrócę. A jednak.

Ma rację pan Frasyniuk mówiąc za kolegą Millerem, że Ziobro to zero. Tak. Podobnie do p. Millera biznesu (ministrant z Żyrardowa) na polityce – pośredniczeniu w moskiewskiej pożyczce - nie zrobił. Na starość Eurokołchoz wypłaca żołd posła swemu lojalnemu człowiekowi ówczesnej Moskwy.

Naturalnym miejscem, osobą bo polityka się personalizuje, pana Millera jest pan Kaczyński moi mili parafianie. Pewnie Kaczyński ministrantem nie był ale na ustach mają Polskę. Jeden w rosyjskim mundurku drugi amerykańszczańskim, obaj próbowali tworzyć alternatywę wobec brata starszego. Tutaj mamy największy błąd PC kaczyńskie oszołomstwo. Sami porozstawiali po kątach tych, których należało pozyskać, których zastąpiły 3, 5 mentalne i personalne garnitury PRL naddają rytm w PiS.

Żeby Eurokołchoz na starość panu Ziobro żołd wypłacał dużo musi się zmieć. Zapewne Ziobro na wzór Millera nie widzi takiej perspektyw a jednak Milerowi się trafiało.

Gorzej z panem Frasyniukiem. Tutaj trzeba powiedzieć, że PRL - jego wczesny następca - III RP był poddany różnym kierunkom penetracji czytaj kierunków finansowania i tak panu Frasyniukowi trafiło się finansowanie z północy. To temat szeroki - na przyszłość dla IPN jak idzie o udowodnianie ówczesnych form finansowania naznaczonych w celu kolonizacyjnym państwa – nienaturalnej konkurencji. Posucha już na horyzoncie, pewnie też w parlamencie ówczesnym zasiądzie nas bohater z Wrocławia. Jazgot dziadostwa z tych dni to rodzaj przepustki. Swojego nie zostawią.

Do meritum

Ostentacyjna obrona godności Żołnierza poprzez to Państwa jakiej dokonał minister sprawiedliwości jest porównywalna do działalności pana Macierewicza w spr. próby wyjaśnienia tragedii smoleńskiej.

Śmieci to ważny materiał nie tylko biznesowy ale i polityczny com właśnie wskazał.

Dziękuję

witold k: działacz antykomunistyczny

6 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak