Skip to main content

Opozycja; jak to się samo dziadostwo nazwało

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Opozycja - dziadostwo (Maciosek) apeluje o posiedzenie Sejmu w sierpniu po to aby wyrazić medianą troskę o opał… nie węglowy.

Jasnym jest, że dożynają pisowską watahę, jak to ich kolega nazwał; narzędziem jaki PiS sam uruchomił. Siebie (następców) sprowadzają na jeszcze gorsze pozycje. Socjalne bez warunków. XXI wieczny komunizm, czy może nowa kolejna polityczna eugenika?

Do meritum

Jeśli Zjednoczona Prawica ma jakieś wątłe nadzieje na to, że podbijaniem inflacji utrzymają elektorat w dobrej kondycji w sprawie zapóźnionych celów politycznych Polski, to co mają na uwadze pajace anty pisowscy? Bez komentarza zastawiam pozwalanie administracji państwowej na zamykanie jej w bon mocie „pisowcy”.

Trzeba to jasno powiedzieć. Partyjni bo nie polityczni przeciwnicy obecnej administracji to podpalacze. Takie zboczenie lokujące się wśród (...) także osób zaburzonych. Politycznie rzecz oceniając likwidatorzy Państwa. Osoby pokazujące publicznie, że nie szanują polityki, demokracji nie służą Ojczyźnie. Chcą zamienić się żołdami z obecnymi państwowcami. Dokładnie tak było wokoło Magdalenki. Dziadostwo na niczym się nie znało ale stołki ministrów czekały. Geremek i Kiszczak resztę zrobili.

Każdy wstępnie rozgarnięty wie, że jakakolwiek pomoc finansowa to nic więcej jak oczko do hurtowników w sprawie podniesienia ceny za towar, usługę ect.
Ktoś kto to robi nie jest handlarzem, jest hazardzistą. U nas tak było w PRL tak się dzieje w każdej części III RP. Tej za „Żyda” tej za „Chama” tej za obecnych naiwnych - powtórka z Gierka.

Opozycja polityczna nie może wspierać form dofinansowania obywateli. Nie może tego robić. Jeśli jest to konieczne – taką mamy sytuację, powinna zakładać kagańce co do permanentnej kontroli obywateli, którzy wezmą taką pomoc. Co bym zrobił, Każdy kto pozyskuje pomoc finansową przechodzi w 100% na płatności elektroniczne i gdzie jest poddana kontroli urzędnika (wybiórcza) skarbowego do czasu spłaty pożyczki, bądź innej formy gratyfikacji za pomoc innych podatników Świadectwo ze szkoły ze średnią 4. Etc.

To co mamy pomijam gierkowską naiwność to nowe formy komunistycznego złodziejstwa z PRL tylko... skala przeogromna. Aparat mógł kraść, dostawać; teraz szary obywatel a tych jest miliony.

witold k

9 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak

chyba jestem

portret użytkownika witold k
5

chyba jestem jednym publicystą politycznym, który permanentnie nawiązuje do broszury pana Witolda Jedlickiego o "Chamach" i "Żydach"
To znaczy, że muszę z przykrością oznajmić, że dzisiejszym "Chamem" jest PC-owski beton dominujący w ZP. Wypełnia w 100% wykazywane zacofanie zacietrzewienie o czym pisał Pan Jedlicki odnosząc się do moskiewskiej ekipy w PRL.

Zawsze. Zawsze starałem się uzmysłowiać wariactwo PC próby ogarnięcia tego ZChN. Towarzystwo umniejszało zwalczało na oślep. Też to wskazywałem. Tak się rozhuśtali, że zaczęli zwalczać tych, którzy na to sobie nie pozwalają. To jest katastrofa.
Nie ma państwa, gospodarki, kultury jest nie bo nie... to jest nowa Sanacja. Pisałem: "Ład w Polsce" nie "Ład Polski" bo to wkurza to tylko przykład oszołomstwa. Nie tędy droga.

Lata w kłamstwie niedomówieniach nie nam służyło i nie my odcinamy od tego kupony. Udawania, że jest inaczej to rodzaj choroby. Trzeba to powiedzieć jako warunek czegokolwiek. Jest szansa. Możemy odwrócić brukselskie wariactwo - tego oczekuje Unia Europejska ale sami wpierw mamy wyjść z pułapki. Przypomnę co zrobił Stefan Wyszyński w spr. księży patriotów. Robimy zupełnie odwrotnie; kto wyhodował Tuska, sierotę z Nocnej Zmiany. Powiem wam PiS. Jego nocna ewakuacja do Brukseli powinna nam wskazać kierunek. Wyciszyć a nie wyświetlać pajaca. Było więcej pajaców, które ewakuowali do siebie... i nie ma ich.

Francuska masoneria wyobrażała sobie p. Geremka na prezydenckim stołku w III RP. Jeszcze podawać przykładów mądrej wtedy polityki. Nie był prezydentem nie był premierem... no. co Mu kazali zrobił. Oddanie handlu międzynarodówce. Ustawę o rzekomej ochronie danych osobowych i inne szwindle. PC był zajęty usuwaniem nieposłusznych. Afera Pesel II.

Ustawa o Ochronie Danych Osobowych MA SENS.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Tu się nie zgodzę. Ustawa o Ochronie Danych Osobowych to było mądre posunięcie.
TA UTAWA CHRONI NAS PRZED WYCZYSZCZENIEM KONT BANKOWYCH PRZEZ RÓŻNYCH ZAGRANICZNYCH
I POLSKICH NACIĄGACZY.

Tak

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Tu się nie zgodzę. Ustawa o Ochronie Danych Osobowych to było mądre posunięcie.
TA UTAWA CHRONI NAS PRZED WYCZYSZCZENIEM KONT BANKOWYCH PRZEZ RÓŻNYCH ZAGRANICZNYCH
I POLSKICH NACIĄGACZY.

Jednak głównym jej celem było wyłączenie Goi z interesów. Co do czyszczeń. To zależy; komu trzeba to się...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.