Skip to main content

Jerzy Urban wierny sługa Judeopolonii

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Poczekam. Czy starczy odwagi na honory dla ważnej postaci Izraela? Potem opowiem o żydowskim ziomku łódzkiej i piotrkowskiej ziemi.

Na początek. Antysemita to ten polityczno-religijny Żyd, który uciekł z Palestyny rozproszył się po Europie i uciekł z niej; z jej siedziby z Polski, przed II Wojną Światową, do USA. Semita, którego polityczny Izrael nie znosi to Żyd, który został w Palestynie. Cała reszta form przekazu (rzekomy antysemityzm, firma holocaust i wiele innych ideologicznych) to szowinizm, żydowski szowinizm.

Magdalenkowe kelnerstwo w akcji... mnie odbiera (umniejsza) potencjał nadziei - nas; wspólnotę narodową, państwową wodzi... od pokoleń.

------------------

Wiele wystąpień, publikacji już było. Zatem. Żegnają pana Jerzego... pogubieni (ideologicznie) płciowo, postkomuna - sama śmietanka nowoczesności. Jerzy to oryginalny postępowiec. Anty katolicki w całej potężnej formule. Cieszą się, że dane im było współpracować; czytać, Jerzego Urbana. Ani słowem o tym, że to naznaczony prekursor nowego porządku świata. Taki wschodni delegat Zachodu.

To jedna strona ta nowoczesna.

Druga. Nasza. Zresztą; obie strony w swym przekazie widzą Jerzego Urbana od roku ca 1980. Gość urodził się w 1933r. Śledziowy biznes z mamą robił dużo wcześniej i owszem jest się czym chwalić. Toż to takie amerykańszczańskie.

Nasza strona widzi w Jerzym prowokatora zabójcę zza biurka. Tak! To codzienne zadanie Żyda wobec Goja - taki polityczny religijny nakaz - przynoszący chwałę. W czasie wojny zabijać w czasie pokoju obrabiać z pieniędzy, godności etc.

Nikt z tychże naszych nie wskazał, że to Jerzy Urban zwracał uwagę kościołowi, że przyjmowanie przez kościół lewactwa żydowskiego, rosyjskiego zemści się nas Kościele. Pisałem o tym wtedy...

Jerzy Urban to kolejny "misiewicz" (mój bon mot uruchomiony po michnikowskich cyrkach wokół Misiewicza) marionetka posłana do konkretnej roboty, którą dobrze wykonał a z podziękowaniami trzeba poczekać.

witold k

3-5 października 2022

5
Ocena: 5 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak