Skip to main content
portret użytkownika witold k
koleo.png

Kto nie wie to powiem. Najlepsza platforma do zakupu biletów kolejowych. Zespół młodych ludzi zabezpieczonych naukowo, finansowo przez jak nazwę (mam taką nadzieję) IV Konspirację. Projekt sfinansowany przez Eurokołochoz, mający na zapleczu trefne postaci. Nowa polityczna administracja III RP zrywa dobrze kiełkującą współpracę z narodowym przewoźnikiem PKP.

Firma nie poddaje się wycofuje, ze swego logo, element – 1 z 2 znaczek – wie, że wcześniej bądź później wróci. Mocne zabezpieczenie; prawne, merytoryczne, koteryjne. W Tych dniach października 2022 wraca. Sprzedaje bilety PKP Intercity. Wcześniej zakaz był kruszony…

Nie znam postaci, których nowa władza nie była wtedy wstanie przełknąć, ani też z jakiego powodu.

Temat pokazuję ponieważ środki masowego rażenia pomijają zasadniczą rywalizację, walkę na polu gospodarczym, biznesowych, politycznym z dużej litery.

Tutaj mamy główny problem samo manipulacji graczy. Kilka razy wskazywałem na korupcję Eurokołchozu spod nicku PESEL II. Masowe przejmowanie pożydowskich kamienic. Pokazywałem jak skończyło się unaradawianie PEKAO. Szybka akacja na wykup banku na zrobienie bankowej aplikacji i jak to zostało w ewekcje zakończone. Bank, Apka podporządkowały się międzynarodówce finansowej.

Gdzie tu IV Konspiracja a gdzie piąta kolumna… To jest ten temat, który nie schodzi pod strzelczy. To źle. Bardzo źle…
Pozwala na to co widzimy; od układu Jaruzelski Rockefellery.

witold k

28 października 2022

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak