Skip to main content
portret użytkownika witold k

Tyle u mnie o odwiecznych planach Izraela unicestwienia Rzeczypospolitej; o Judeopolonii, że czas wskazać gen z tytułu.

Judeorosyja jak dotąd nie napotkała cywilizacyjnego oporu. Ani chrześcijańskiego zachodniego powszechnego - katolickiego Polska ani masońskiego - szatańskiego Eurokołchoz.

Rosję, bękarta wpływów Chanów, przechwycił i wymanewrował lepiej do Rosji pasujący, żydowski cwaniak. Owszem Rosję podobnie do Polski też czeka zemsta. Choć. Myśmy Żyda cywilizowali Rosjanin, parobek Chanów, wykorzystywał. Żydowscy żołnierze Armii czerwonej zabijali w Katyniu. Wreszcie; Żyd udusił Stalina. Po latach Komisarzy do Brukseli przeniósł. Mamy nowy czas…

Przypomnę. W kilka minut po wejściu rosyjskiego wojska na teren Ukrainy - do zielonych ludzików - USA poinformowało o tym, że USA nie będzie wspierać amerykańskich firm na tym terytorium. Wojsko nie zostało wycofane. Premier Izraela jedzie do Moskwy i Berlina. Wojna trwa. Szykuje tereny pod inwestycje bynajmniej nie rosyjskie.

Ale. Do meritum

Produkt rosyjsko żydowski ( PRL) mógł trwać dzięki współpracy złodziei, oszustów, drobnych cwaniaków; sterowanych przez bezpiekę. (Wspominałem, że 90% konfidencji z SOR ENERGETYK to umoczeni w korupcji PRL. Drobni… . PGE ani myśli odciąć się od tej zgnilizny… Robię co mogę jest trudno. Brak zrozumienia i spontaniczne personalizowanie tematu.)

III RP AD 2022 to próba układania stosunków. Wiele lat trzeba było czekać na reakcję Polski w spr. żydowskiej demolki, to; w ramach lekcji historii Izraela dla młodych Żydów.

Obecnie mamy czas realizacji pierwotnych celów Komunizmu na terenie byłych Demoludów. Zachód, geograficznie, to dobry przykład nowego Komunizmu. Wschód, z powodów wyżej wskazanych odbiega od norm wytyczonych - Marks czy Spinelli.

Tak to wygląda moi mili parafianie. Przejmowanie przez USA polskiej bezpieki na progu III RP to zlekceważenie istoty zdrowego instynktu, kolejna pułapka sowietyzmu; tworu powstałego na bazie czegoś co nazwałem judeorosyją.

witold k

30 października 2022

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak