Skip to main content

Tusk wstydzi się zażyłości z Putinem?

portret użytkownika witold k

Tusk wstydzi się zażyłości z Putinem? Pozwał TVP za przedstawienie faktów. Czego żąda?

Co my tu mamy. Ano mamy te za krótkie rączki o których w poprzednim wpisie. To nie jest śmieszne. Nie jest dla wstępnie rozgarniętych. Jest rodzajem - jak nazywam politycznej eugeniki. Rozumiem, że przekaz ma być dla mało rozgarniętego; ale on nic nie przynosi ponad satysfakcję kilku. Jest kompromitujące na arenie światowej Zachodniej. Tego typu głupiej samoniszczącej propagandy jest w III RP za dużo. Tak tej z nadania WSI ja i tej z PC. To już było i pozwoliło na "Magdalenkę" i z niej wynikającej obecnej formy (naiwne głupie) uwolnienia się.

Parobek Tusk przez chwilę myślał, że może. Wypowiedzi pana Tuska o współpracy z Rosją nie były wypowiedziami w imieniu Polski a Eurokołchozu. Nie polski premier a niemiecki kanclerz dostał żołd od Rosji. Moi mili parafianie. Z resztą pan Tusk zasłużył na żołdy od Niemców nie tylko za to że go Polska, polskie uwiera ale za to że naiwny za nich gadał o Rosji jako partnerze.

Permanentne podsmażenie owego biedaka to co to jest jak nie promowanie Go... wsadzanie na białego konia. Niestety; mamy szkołę Piłsudskiego, Jaruzelskiego. Dzielnych następców wychowali. Już lepiej nic nie mówić nie robić...

Widzę już filmy kompromitujące obecnego premiera czy prezydenta układającego się z USA oto chodzi... Zawsze; po 1989, podpowiadaliśmy konkurencji co i jak mają z nami robić. Nie my zorganizowaliśmy owy powrót do Zachodu - Oni. Parobki "chama" i "żyda". My natomiast (Kaczyńscy) skutecznie zniszczyliśmy katolickie nadzieje Nasze i Zachodu. Mowa o układaniu z UW.

witold k

30 grudnia 2022

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak