Skip to main content

Kilka podpowiedzi na czwartkową manifestację; 19 stycznia 2023

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

O detaliczną cenę produkcji ciepła? Rzecz w tym, że tzw. opozycja w Radzie Miejskiej pauperyzowana, od wielu kadencji, pozbawiona merytoryczności kompetencyjne słaba, (brak dostępu do źródła) genetycznie taka sama jak Maniutkomania (drobni opróżniacze rondelka) dostała wiatr w żagle i płynie. Niestety na ścianę, znaczy tam gdzie jest tzw. kolacja.

To, że Maniutkomania trzyma się żołdów to nie tyle dzięki słabości opozycji co Ustawodawcy, który trzyma mocną ręką lokalne koterie. Tak trzyma jak na to pozwala suweren Eurokołchoz. Tenże wolałby ludzi od Jaruzelskiego bo to z nim układał się. (Władywostok & Lizbona) Także dlatego, że w administracji Samorządu zostało kilku i to oni trzymają nadzieje.

Poproszę aby na manifestacji wybrzmiał problem strzyżenia baranów - mieszkańców Spółdzielni; jak idzie o wrzucanie swoich żołdów w koszty w czynsz. Proszę to sprawdzić.

Wnioskować do Ustawodawcy o wreszcie wyłączenie pośrednika administrację budynku, osiedla w spr. pobrania opłaty za sprzedaż wody, ciepła, śmieci etc. Toż to ekonomiczna komuna i pole żerowania jak za PRL.

Ponowne ustalenie ceny ciepła to rzecz jasna i oczywista.

Sprawa okupacji Samorządu przez Maniutkomanię; kupowanie, poniżanie środowisk partyjnych po to aby przejąć możliwości polityczne pod siebie to kolejny temat. Oszołomstwo polegające na ostentacyjnym odcinaniu się od politycznej władzy i obciążanie tą głupotą lokalnych podatników też powinno być wyświetlone.

Przede wszystkim jednak kadencyjność moi mili parafianie. To jest droga do Wspólnoty, manifestacji w stosunku to polityki partyjnej, dźwigania inwestycji, programów etc. Okupacja żołdu prezydenta, radnego przez kadencje jest głupie kompromitujące świadczy o upadku wspólnoty. To dlatego napisałem, w 1988 roku, pożegnalną ulotkę - nie przerzedłem - i nie kandydowałem więcej do RM.

witold k

18 stycznia 2023

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak

Działo się

portret użytkownika witold k
5

Piotrkowianie wyszli na ulicę, bo mają dość podwyżek! – ZDJĘCIA
Protest przeciwko wysokim podwyżkom cen ciepła w Piotrkowie widziany z drona ZDJĘCIA
„Mamy dość!” Protest mieszkańców pod Urzędem Miasta [ZDJĘCIA]
Piotrków protestuje przeciwko drożyźnie

Tak rozwaliliśmy PRL. III RP dokładnie tak samo rozwalają wyrodne dzieci III RP. Synowie córy, wnuki PRL- jest to jak za PRL wyścig koterii mówią partii.

Kto jak nie my podatnicy, rodacy pozwalamy na (jeśli o PT idzie) na żerowanie Maniutkomanii. Są tak głupi, że nie nie wymieniają cyklicznie parobka na urzędzie Prezydenta i w tej sposób ściągają na ciebie bunt. Są intelektualnie zacofani i nie może być inaczej. Znam to dziadostwo i widzę tam IV konspirację. Nie znajduje ona poparcia w opozycji bo ta to ten sam materiał... .

Władza polityczna III RP niestety to to samo... Uwiąd para komunistyczny. Na obywatelskim uwłaszczaniu, przez tyle lat można by już dawno posprzątać. Nie do końca jest to wina administracji obecnej III RP. Niestety nie ma ona poparcia w mediach i rodakach. To wszystko to dzieci Jaruzelskiego - kto nie z nami ten przeciwko nam.

Nikt. A urzędujący Prezydent mógł to zrobić. Na manifestacji powinien był być głos padający dane statystyczne pokazujące % wsparcia obywateli w procesie globalnego kryzysu. Stan tego bardzo ryzykowanego podania ludziom pieniędzy w stosunku do gry na budżecie. Przede wszystkim pierwszy urzędnik powinien poinformować o ponownym wyliczeniu ceny GJ.

Prezydent i to jest meritum to ten sam oszołom jak Ci, którzy uważają, że im się należy. Rozumiem z rzucania toksyczności nazbieranie przez lata. Ale!

Pomijam, że cena GJ to pokazanie wała administracji politycznej III RP. Dziadostwo jest tak pewne swojej mądrości, że do psychiatry się nadaje. A jeśli juz gierki robić to podwyżka powinna być z informacją, że urzędy nie podjęły rozmowy o dofinansowaniu GJ i w związku z tym takie ceny podajemy - Nieprzydatność tzw. ekipy Chojniaka (choć to nieuprawniony skrót) i spółdzielcze mafie, pomijam, bo to temat rzeka i o nim u nas wiele.

Chcę zwrócić uwagę

portret użytkownika witold k

Chcę zwrócić uwagę na wydarzenie, na manifestację, w dniu 19 stycznia 2023. To jest wezwanie. Kłaniają się lata nieodpowiedniości, asekuracji nie wiem jak to nazywać. Ja oczywiście na swoją miarę robiłem, robię, będę robił. Interaktywne możliwości jakie daję od 2002 roku stoją czekają.

Przypomnę. Jestem ostatnim (było dwóch) jednym przedstawicielem opozycji antykomunistycznej (członkostwo, praca w strukturach opozycyjnych) Grupa Robocza Komisji Krajowej NSZZ"S" jej polityczne formacje sprzed i po. Czuję odpowiedzialność i stawiam gotowość.

Mowa o pewnym medialnym zmanipulowaniu; jak idzie o przymiotnik komunistyczny antykomunistyczny w istocie chodziło o ustrój i dominację Rosji jej bolszewickie ofiary rewolucji Październikowej, która po dziś dzień trwa i jest realizowana w coraz nowszych wersjach z nowej brukselskiej siedziby. Tragiczny obraz i nie tyle Maniutkomania za to ponosi odpowiedzialność. Nie jej wina, że genetycznie jest spaczona. To wina operatorów, którzy nic nie robili przez lata.

Problem w tym, że ta asekuracja - próżnia - została wypełniona podobnymi. Trudny czas konieczne zaangażowanie.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.