Skip to main content

Nie dla Komisarza z PiSu

portret użytkownika witold k
 • "Nie dla Komisarza z PiSu"
 • „Podpisuję, bo dzieci muszą mi pomagać płacić czynsz…”

  Oto obraz para politycznego (...) - narodowej katastrofy; nie można udać, że się tego nie widzi.

  Nie wiem jak potoczy się sprawa ujawniania się person z projektu referendum. Kto, po co, skąd się wziął. Pobieżna obserwacja, pozom wiedzy o ustroju, polityce jest z poziomu upadającego PRL.

  Dobra. Mogę zrozumieć, że osoby, które wzięły się za referendum nie mają czasu. Ale! czas wyjaśnić publicznie babci, że dzieci są po to aby rodzicom pomagać; jak tego nie rozumieją to Sąd może to wytłumaczyć. Temu zoologicznemu antypisowcowi, że Komisarz to urzędnik Państwa a nie partyjnej tej czy innej koterii. Że tu w ogóle nie ma sprawy partyjnej, antypartyjnej, anty politycznej a ustrojowej. Sprawy 70% wyalienowania się podatnika, wyborcy, obywatela z polityki. Język, który wskazuję, odrzuca kolejnych od obywatelstwa.

  Zjednoczona Prawica to pierwsze narzędzie, projekt dobrze służący. Owszem paraPRLowskie oszołomsto mści się za; jedni utratę żołdów inni w tym ideowi za język walki nimi. Obserwujemy rodzaj odgrywania się za tamten czas. Znów przypomnę; to "jaruzelskie" i "kiszczaki" rysowali na drzwiach swoich kolegów krzyże. Język nienawiści "cyrankiewicze", "geremki" potem "michniki" - uruchomiły... wsadziły go do fabryk po to aby te zbankrutowały. Ostatnie, które doszlusowały to "tuski": ofiary - marionetki - WSI.

  TAK! PiS-owski beton to PZPR ale mieszanie tego z Państwem ze ZP to szaleństwo na które i za które płaci obecny obcy. Nikt więcej, od podpisanego, przez lata, nie wskazywał, Maniutkomanii jako totalne zgorszenie i zagrożenie. Tu uwaga; Maniutki - współczesny ZBOWiD - wchodziły od tyłu wszystkim partiom, grupom i to bezskutecznie. Jeśli to dziadostwo chojniakowe przyrównywać do jakiejś partii to do spadkobierców PRL - nieboszczki PZPR, moi mili (...) to Ci ludzie siedzą na żołdach samorządu i fałd.

  18 lutego 2023

  Zasadniczym problemem jest do, że wróciliśmy do wojewódzkich, miejskich rad narodowych. Upadek Samorządności taki totalny. Jasnym jest, że ordynacja, prawo wyborcze; tak to ustaliły bo taki jest akt założycielski III RP. Państwo dokładnie land nad Wisłą jest dobrze zarządzany; komisarze interesu pilnują. Nic tu nie można podważyć, zmienić ect. Nikt natomiast nie nakazuje w tym trwać. Tyle tylko, że wszystkich którzy to widzą odsunięto jako warunek pomocy demoludowi.
  Pomocy znaczonej. Nie ma siły, która by podjęła długofalową pracę zmiany sytuacji ponieważ ludzie odeszli od polityki. To co wiedzmy to wyścigi i to zastępcze.

  Więcej. Zablokowano wietrzenie koterii zatrzymując kadencyjność urzędu prezydenta. Nie znam miasta w którym prezydent - radny ustępuje po 1 góra 2 kadencjach nie tworzy się tam głupia toksyczność i próżnia. Mamy żerowiska drobnych opróżniaczy rondelka. Pole żerowania wytycza ten czy inny organizm kontroli państwa. Konsekwentna próbna zmiany administracji jakiej w Polsce dokonuje eurokołochoz swoimi marionetkami pokazuje, że tam nie jest lepiej; tacy sami drobni opróżniacze rondelka. Nafaszerowani ideologicznie dokładnie tak samo jak traktorzystki i junacy...

  witold k

  20 lutego 2023

 • 4.454545
  Ocena: 4.5 (11 głosów)
  Twoja ocena: Brak