Skip to main content

Tego jest u nas w PT za dużo

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Tego jest u nas (w PT) za dużo. Mowa o mobbingu w pracy.

Już nie tylko w jednostkach podległych Samorządowi; także w firmach, w których pracują na kierowniczych stanowiskach ludzie "maniutkomani". To nie wszystko. Prywatne firmy personalnie, środowiskowo - rodzinnie powiązane z koterią Krzysztofa Cecha także poddają pracowników rożnym formom zakulisowego tłumaczenia, że powinni się zwolnić.

Trzeba się tym merytorycznie zająć. Podejmowałem temat; tak co do koterii Mariana i Krzysztofa; także w ogóle bo problem jest trochę natury przyrodzonej naszej homo sapiens ułomności.

Przed laty dałem miejsce na trybunalscy.pl do składnia, dokumentowania miejsc, osób, faktów, powiązań. Trzeba do tego wrócić i znaleźć polityczny patronat.

Sprawa najważniejsza wskazane osoby, które nie raz nie z własnej woli pauperyzujące swych pracowników robią to pod pręgierzem ewentualnych swoich problemów w związku z tym, że takich działań by nie podjęli. Te osoby powinny być pod naszą sympatią. Mamy w PT totalną manipulację, z której wynika, że potencjalna opozycja w PT czyha na ich szkodę a to nie jest prawda. To forma trzymania kadry w garści.

witold k

21 marca 2012

5
Ocena: 5 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak