Skip to main content

1983 – 2023; 40. lat niepokornego ssania dwóch Matek

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W swej pisaninie a trwa to już 48 lat opisałem mój przypadek otrzymania instrukcji od lekarza zakładowego. Mowa o tym, że pokorne ciele dwie matki ssie. Po latach dowiedziałem się, że cała „Pioma” kierownictwo wie, że jestem inwigilowany tylko ja pistolet nie wiedziałem. Uszy na złość Komunie odmrażałem. Jasne, że odszczeknąłem się pani doktor o tym, że ja ssie jedną matkę. Pisałem o pani jeszcze w innym miejscu.

Do meritum

W 1983 totalnie załamały się embarga nałożone przez USA na PRL. Wskazywałem przypadek FMG „PIOMA” jak to w dwa tygodnie ominięto embargo i w jaki sposób - Trybunał Konstytucyjny jako koń trojański w nowym bycie w III RP.

Pisałem o próbie kontaktu z szefem Junty Wojskowej Matrioszką Wojciechem Jaruzelskim a za pośrednictwem Kiszczaka nie pamiętam imienia. Mowa o liście Siły Nowickiego i Antoniego Macierewicza i co z tym zrobiła później nazwana „michnikowszczyzna”.

O tym jak rozdmuchano „Okrągły Stół” i „Magdalenkę”. Skąd się wzięła „opozycja demokratyczna” i „ekstrema solidarnościowa”. O wręcz ostentacyjnej kipnie z polityki, partii przy jednoczesnym rozdrabnianiu polskiego żywiołu, o dobiciu tegoż ordynacją proporcjonalną. Z jakiego powodu założyliśmy Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe.

Jasnym jest, że w tej sytuacji USA próbowało przewerbować kilku później nazwanych WSI. Dominacja, w polityce, zgubnych ideałów Masonerii i jej dominującej pozycji w polityce wymanewrowało USA na manowce. Lat trzeba było aby USA zorientowała się, że nie ma miejsca dla niej układzie Niemcy Rosja.

Dość.

Na skróty, wskażę dwa z brzegu przypadki. Dziadka Macierewicza niszczącego każdego wstępnie rozgarniętego na prowincji, spalającego swoją własną pozycję - i gnojka Mentzena, który, jak to bywa u młodych przerośniętych staje się marionetką w ręku dużych graczy.

Wskazane dwie pozycje to dominująca w naszej polityce rzeczywistość. To PRL - testament Bronisława Geremka. Żeby można było usiąść z PRL-em do stołu trzeba było rozprawić się z Solidarnością. Zwolnić podatkowo nowe firmy. Etc... Permanentnie podpuszczać różnych ówczesnych (...) Promować innych.

Więc; a jest to niezgodne z naszą narodową dumą pozostało ssać dwie matki. Którą, kto, kiedy, zależy od kampanii - dyktatu i jej niesubordynacji. Kac tutaj wskazany jest problemem. Niestety realizuje się w formie samozniszczenia ku zadowoleniu kogo?

witold k

26 marca 2023

4.69231
Ocena: 4.7 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak

Lepszy gnojek czy szpicel?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Proszę uzasadnić dlaczego Sławomir Mentzen to gnojek a szpicel STASI to równy gość. Dlaczego, dziennikarz oskarżający o szpiegostwo Mateusza Morawieckiego -Premiera Rządu RP, nie dynda jeszcze na stryczku?
W czym Pani Beata Szydło była gorsza od Mateusza Morawieckiego?

szpicel

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Proszę uzasadnić dlaczego Sławomir Mentzen to gnojek a szpicel STASI to równy gość. Dlaczego, dziennikarz oskarżający o szpiegostwo Mateusza Morawieckiego -Premiera Rządu RP, nie dynda jeszcze na stryczku?
W czym Pani Beata Szydło była gorsza od Mateusza Morawieckiego?

szpicel Memtzen i gnojek Morawiecki to ta sama oblać - chcą dobrze i to realizują. Do oceny jak śłuzą Państwu jest specjalna służba nie my. Więcej. Służba też jest pod politycznym nadzorem i mówi to co im wolno. Zostaje sumienie i raport nas koniec.
W tym wypadku służba wystawi Mentzena na premiera po to by utrącić mocodawców. Katolicka władza na to nie pozwoli bo? kto zgadnie.

Boli wykorzystywanie młodych przez starych i tego konsekwencje. Dziś trzeba bronić Mentzena bo uszy na złość pisowi odmraża a szkoda Go. Dobry materiał naiwny bo młody.

Do młodych (gnojków) tutaj wskazanych świat należy... nasze doświadczenie to Ich dywan.

Stare WSI nie odpuści z tej perspektywy trzeba na to patrzeć. Jest tutaj sporo bólu. Będą się pokazywać kolejne i kolejne młode marionetki. Mamy pierwsze lata po Magdalence wyścigi że przypomnę parobka znaczonej mamony Korwin Mikke i stado baranów znaczy zwolenników.

Tu uwaga, te młode parobki od mokrej roboty pokazują się po obu stronach podstawowego polskiego konfliktu. Jednych nakręcają na prokapitalizm drugich na problemy z ego zaburzenia płciowości a kasę robią na obu stronach i śmieją sie z Nas.

A TY stary ślepy pistoleciku jeszcze Ci mało...

Wyssałem to z mlekiem Matki.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Podczas strajku studentów w 1981 roku chlonąłem to co mieli do powiedzenia:
Ojciec Miecznikowski,: Kazimierz Dejmek, Janusz Korwin Mikke i Jerzy Kropiwnicki.
Teraz czas uczyć młodych.
I będę to robił. Tak mi dopomóż Panie Boże.

Dokładnie

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Podczas strajku studentów w 1981 roku chlonąłem to co mieli do powiedzenia:
Ojciec Miecznikowski,: Kazimierz Dejmek, Janusz Korwin Mikke i Jerzy Kropiwnicki.
Teraz czas uczyć młodych.
I będę to robił. Tak mi dopomóż Panie Boże.

Dokładnie i za to Cię lubię... ale i pilnuję bo łazisz po jakichś politycznych kańciapach, że uratowanie Cię od Prokuratora z tych dni wskażę. No; zrobię z tego materiał edukacyjny jeszcze lepszy niż ten z Mentzena.

Ja też Cię lubię

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Przeczytaj to:To jest ciekawszy tekst do dyskusji, ale dlugi i nudny - https://konserwatyzm.pl/skalski-dlaczego-grzegorz-braun-musi-opuscic-kon...

wszystko fajnie

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Przeczytaj to:To jest ciekawszy tekst do dyskusji, ale dlugi i nudny - https://konserwatyzm.pl/skalski-dlaczego-grzegorz-braun-musi-opuscic-konfederacje/

wszystko fajnie gdyby jeszcze Autor tej histograficznej refleksji w szklance uznał fakt, że podatnicy, obywatele, członkowie narodowej wspólnoty nie chodzą na wybory i nikogo nie wybierają. Także z tego względu, że te samy gęby od czasem dziesiątek lat mają na co dzień w przekaziorach.

Korwin Mikke na ten przykład czy inny Braun ... jest tych dużo, dobrze ale z tyłu moi mili parafinie. Tu dumna i głupia Polska znaczy grupka uzurpatorów. Włożył Korwin wykład i do boksu... bo jeszcze pokażą za czyje wariuje...
Główny problem to nie uznanie władzy. To łatwo przychodzi bo nie ma wyborów jest wyścig z obiegówką, którą in blanco wystawił dowodzony w partii sierżant. Jeden sierżant ma 80 lat druki 20 i co, który mądrzejszy.

Do kosza z tymi realiami. Wpierw obywatela wyborcy wybierają potem określa polityczną grupę z którą będzie realizował swoje poglądy. Aplikacja na komórkę na bieżąco Mu pomaga i Go strofuje. A. Jeśli dinozaur (ważny) nie ma z czego żyć to członkowie partii mają mu żołd wypłacać. Przecie jesteśmy konserwatywni i kapitalistyczni czy nie?

Płacę składkę członkowską na KSE Katolickie Stowarzyszenie Energetyków, trzymam na trybunalscy.pl koto utrzymuję je pomimo, że zupełnie nie spełnia moich oczekiwań. Buduję rentę dla szefa.

Podobnych kont i grup jest u nas dużo. Ale. Dasz poprzeczkę za wysoko przejdą pod nią za nisko przeskoczą. Życie.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.