Skip to main content

To nie pan Andrzej Kacperek

portret użytkownika witold k

To nie pan Andrzej Kacperek a p. Marian Błaszczyński powinen brać udział w obsikaniu (naznaczeniu) kolejnego miejsca w Rzeczy Pospolitej przez wielką orkiestrę świątecznej przemocy.

Pan Marian nie kto inny splątał ideowca z hochsztaplerem w PT. A. Kacperek jest tutaj postacią, która swoją osobę postawiła w roli ideowej politycznej. Jest tych osób więcej.

Należy pogratulować związkowi PRL-owsko unijnemu, że są w stanie trzymać lewacki kurs i kręcić jak kotem za ogon maniutkomanią z wiadomych powodów.

Pozostaje cena za rodzaj zdrady; oddania w ideologiczne kupczenie (naszym przyrodzonym wolontariatem) ponad wszystko a w tym wypadku, zmanipulowanym potrzebom Nocnej Zmiany na wzór ruchu hipisowskiego. -Dzisiejszego upadku człowieka Zachodu...

Nikt z oficjeli Samorządu nie powinien pojawić się na triumfie pralni pieniędzy a to z twego względu, że w radzie miejskiej była prośba o nieideologizowanie Wolontariatu. Rondo miało mieć nazwę "Polskiego Wolontariatu" czy też podobnie.

witold k

28 kwietnia 2023

4.2
Ocena: 4.2 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak

Rondo WOŚp w Piotrkowie Tryb.

portret użytkownika Marek

Wjeżdżam do Piotrkowa trasą przez Rondo im. WOŚp. Piotrków, jako jedno z 24-ch miast w Polsce, uhonorował organizację zbierającą dary, środki pieniężne. Zasilają one służbę zdrowia (w ogólnym pojęciu). Kogo nazwa ronda bardziej honoruje? Czy Organizację, która stworzyła system? Czy Darczyńców, którzy finansują przedsięwzięcie?
Zebrane przez WOŚp środki stanowią niewielki procent (ułamek) tego co na polską służbę zdrowia "zbiera" Państwo Polskie. Zmierzając tym tokiem myślenia zadaję pytanie, jak Państwo Polskie jest honorowane? Czy są w Polsce ronda o tej nazwie? Sprawdziłem w Internecie - nie ma!
Obiekty honorujące "Państwo Polskie" powstały w okresie PRL i związane były z Wielkim Jubileuszem 1000-Lecia Państwa Polskiego. Po tym okresie pojawiają się inne, nawiązujące wyłącznie do dramatycznej polskiej historii. Obecnie mamy upragnioną Wolną Polskę - RZECZPOSPOLITĄ POLSKĄ. Może Piotrków jako pierwszy w Polsce pomyśli o uhonorowaniu? Po prostu : RONDO PAŃSTWA POLSKIEGO!
P.S. Kraków, Wrocław i Zielona Góra mają ulice "Państwa Polskiego" a Łódź aleję.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.