Skip to main content

Wielki marsz wyrodnych dzieci III RP

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To co szykuje dziadostwo brukselsko-rosyjskie w dniu 4 czerwca 2023 jest ważne. Jest rodzajem raportu za który należy podziękować - to ocena oszołomstwa PC i jego ciągu.

W ocenie Marszu 4.VI.2023 nie tylko chodzi o zdolność do kosmicznej manipulacji (ilość uczestników) Motłochem postPRl-owskim, czy też frustrację drobnych i większych opróżniaczy rondelka szczebla niższego.

Zdolności manipulacyjne ROAD (Donald) & PC (Jarosław) są porównywalne i siebie warte. Przejęcie sierot po PRL tutaj wygrywa ROAD (Donald) i to jest polityczną katastrofą a zawdzięczmy ją jak nazywam kelnerom z "Magdalenki" personalnie obciąża to Jarosława Kaczyńskiego.

Nie znajduję wytłumaczenia faktu, że do tej pory nie ma wolnych wyborów, że partie polityczne pełnią rolę wydziału kadr PZPR. Usunięcie Bronisława Geremka z PZPR skutkujące powrotem do aktu założycielskiego PRL tym razem pod nickiem III RP nic nas nie nauczyło.

Brak słowa "przepraszam" za zdradę magdalenkową, brak wolnych wyborów (choćby kadencyjności), wyhodował armię naiwnych z 4 czerwca 2023 - kolejną targowicę. Zepchnął narodowy, katolicki żywioł, naszą energię w otchłań bez nadziei. Dominują drobne cwaniaczki. Poseł PO (ROAD) dzis w radiu mówi, że idzie bo walczy o lepszą Polskę - znaczy o drogę... pieniądze z Brukseli. Poziom (...). Pomijam, że to ofiara pisowskiej propagandy o mannie z nieba - nie o wekslu, który należy odpracować.

3 czerwca 2023

Wydarzenie się odbyło, ludzie do Wawy zjechali. Energia taka sama jaką ja pamiętam z lat Junty Wojskowej i później. Kilka jeszcze etapów demokracji ulicznej odbyłem. Od pielgrzymek przez protesty przeciw Juncie Wojskowej - rozwalanych przez dzis protestujących przeciw Zjednoczonej Prawicy, że bojówki ZOMO przebrane w cywilki - wspomnę bojówki p. Dziewulskiego; przeciw ekspansji produktu TVN-owsko podobnego, czy w obronie Radia Maryja. Już w tych wydarzeniach nie brodę udziału.

Jechałem na rodzinną imprezę właśnie w kierunku Warszawy, widzialem emocje te energiczne z innych jednak powodów wyeksponowane. Chichot czy przykrość bo świat emocji to nasz z czasu pierwszych protestów przeciw PRL PZPR - ślepy, nierozeznany, naiwny. Tylko... My nakręceni przez walki wewnątrz PRL -"Chamy" zwalczały "Żydów" naszymi rękoma i naszą przelaną krwią. Dziś potomkowie tychże zjednoczeni przez głupotę Jarosława i spółki są podobnie głupi i nakręceni uwaga przeciw swemu gniazdu przeciw nam jako wspólnocie poddanej ostrym wpływom zewnętrznym.

Konstatacja jest taka.

Wszyscy - służący Najjaśniejszej pod przykrywką - mają kolejną satysfakcję tyle że bardzo przykrą. Życiem przepłaconą, że wskażę Romualda Traugutta, jak o persony chodzi, czy marnowane, zniszczone szanse - prace u podstaw w trudnych warunkach - jednak. Więcej. Podawania przegranej jako zwycięstwo - "golone strzyżone" wszystko to zawsze, ponad głowami.

Dlaczego. Dlaczego tak się dzieje, że z pozoru nie mamy swojej administracji swojej władzy? Oprócz narodowego charakteru "polskiego pana" jest jeszcze uwikłanie elit. Bo. Naprawdę mieliśmy obcą wadzę. Siła poprawności politycznej nie pozwala mówić wprost. Uwikłanie finansowe i ideologiczne ma swoje prawa i warunki.

W ostatnim okresie w którym oszołomsto PC rozluźnia się w Zjednoczonej Prawicy dzieje się lepiej. Jak widzisz, jeden z drugim, zawsze ale to zawsze jak tylko polski zdrowy katolicki (powszechny) żywioł zasiada w Administracji dzieje się... pojawiają się dzieci wnuki "traktorzystki i junaka" we współczesnych "zachodnich" mundurkach. Motłoch, jak za naszych czasów, tym razem nakręcony produktem TVN-podobnym w ruchu zjednoczonych założycieli PRL dokonują rodzaju rozróby (...) . Układają ściółkę pod kolejną układankę. Jak zawsze przed czasem za wczas i jak zawsze przy wykorzystaniu owych narodowych przypadłości.

Dla jasności bo za dużo u mnie skrótów jak idzie o nieznających politycznej historii. Produkt TVN-owski to zadzierzgnięta współpraca panów Geremka i Kiszczaka. Reszta to parobki układu w tym kelner Kaczyński próbujący ugrywać raz dla Sanacji raz dla Endecji. Nie chcą jego pracy "polskie pany" wszędzie były i są ku satysfakcji większych sąsiadów.

więcej niebawem

witold k

5 czerwca 2023

4.875
Ocena: 4.9 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak