Skip to main content

O tym się głośno nie mówi

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jest taka piękna powieść o drugiej wojnie światowej "O tym się głośno nie mówi". Autorem jej jest wielki, niezauważany i niedoceniany pisarz Józef Mackiewicz. Tytuł Jego powieści pasuje jak ulał do skrzętnie zamiatanej pod dywan "plandemii", największego przekrętu naszych czasów. Ukrywanego przez obu głównych graczy polskiej sceny politycznej oraz graczyków mniejszego płazu!!!

Największą aferą XXI wieku nie jest wcale afera wizowa ani afera zielono-graniczna Pani Agnieszki Holland.
Swego czasu "delikatnie" sprawę na łamach portalu trybunalscy.pl poruszył Kolega Witold Kowalczyk w tekście "Je Banaś", a i ja kilkakrotnie pisałem na trybunalscy.pl o "plandemii".

Bardzo ciekawie o tej gigantycznej aferze wypowiadał się redaktor Łukasz Warzecha w swoim cotygodniowym felietonie na Jego prywatnym portalu.

Ja wiem swoje. Nie byłem zaszczepiony szczepionką przeciw COVID-19, przechorowałem tę chorobę i żyję i nie mam żadnych powikłań, w przeciwieństwie do moich znajomych, którzy też są farmaceutami. Zaszczepili się kilkoma dawkami "zbawczego" eliksiru i Ich stan zdrowia jest kiepski, mówią, że mają powikłania po COVID-19.

Reasumując

15 października będziemy mieć okazję "podziękować" temu całemu PO/PiS/SLD/PSL za Ich "patriotyczną" i "prospołeczną" postawę.

Piotr

29 września 2023

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

źle wycelowane łuki...

portret użytkownika witold k
5

Plandemia jak Piotr? nazywa to nie nasza polskich obywateli, władz sprawa a program światowy, z których osobiście się zgadam. Była potrzebna światowa akcja - poligon tekst na wypadek zagrożenia masowego. Pandemia była i jest takim zagrożeniem. Ludzie dalej chorują ale już bez nakazu medialnego. U mnie wszyscy chorowaliśmy jeden Cudem uszedł z życiem (nieszczepiony) inny do dziś ma problemy - poważne.

Walenie w lokalne władze jest głupie i samobójcze. Pewnie zachowania obywateli to także zamierzony sprawdzian; kto i jak gdzie.

Co do masowego testowania leku. Doskonała okazja na wypadek, o którym mowa wyżej.

Nie wskazałem nazwiska na senatora z tych właśnie antypandemicznych oszołomstw bo to nie godne homo sapiens co wyrabiają.

Z resztą; wylewanie tutaj, to nie w kampanii wyborczej i nie do władz lokalnych. Jeśli ktoś tego nie rozumie nie nadaje się na pozycje ustawodawcy.

uwaga! nadaje się dla faktycznie trzymających władze, dla międzynarodowych oligarchii. Cieszą się jak widzą co widzą jak sami sobie krzywdę robimy.

Cały czas mamy problem parobka Piotra czyje wymysły publikuje. To kolejny temat przydatności nowej konfidencji.

Jeszcze jedno. Ci najwięksi antypisowscy to w istocie dzieci pisu tego betonu PC-owskiego. To co chcieliśmy powstrzymać ZChN-nem.

Dokładnie tak jak ofiary Jaruzelskiego okazali się wiernymi jego synami. To Jaruzelski powiedział "kto nie z nami ten przeciw nam". Kto nie jest antyszczepionkowcem ten nasz wróg. Dlaczego. Bo to gołodupce (czują to swoją nieprzydatność) to nie przydatne w polityce; jak szwadrony Sorosa i Merkel. Jest ściana a za nią nie ma nic. Jest dobry materiał na kolejną zagrywkę "Magdalenkę".

w kolejności

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

https://www.facebook.com/100047625772767/videos/501215717864271/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

  • nie mogę wysłuchać wywiadu dra bo nie ma FB. Współczesne diabelstwo działa na wzór "daj mi palca rękę ci wciągnę". Usunąłem konto na FB o czym wyżej. Jednak. Konto kilka lat i tak istnieje i czeka na niechcące kliknięcie połącz. Natychmiast konto jest przywrócone. Opisałem ten przypadek rok temu.
  • szanuję doktora ponieważ jak ja na złość komunie czytaj międzynarodówce uszy odmraża. Nie wezmą dra do pracy WHO. Jest pytanie komu Pan robi dobrze sobie czy WHO - nie obroni profesury - nie pozwolą; znam takie przypadki. Państwowe marionetki muszą takich karać jeśli chcą pomocy, np. finansowanej
  • co sądzę o zbokach, którzy na tym problemie próbują walczyć z własnym Państwem już się wypowiadałem
  • świat stracił mnóstwo naukowców takich jak wskazany profesor...
  • (...) powołując się na Pana dobija jego karierę. Oddala należną rehabilitację
  • lubimy sobie mordy wycierać kim innym
  • ...
  • Opcje wyświetlania odpowiedzi

    Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.