Skip to main content

Wejście do Sejmu pp. Wąsika i Kamińskiego

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wejście do Sejmu pp. Wąsika i Kamińskiego, tak; było konieczne. To ważne zarysowanie przyszłości. Prokurator generalny nie będzie miał wątpliwości co do orzekania o wysokiej kwocie zadośćuczynienia od RP dla parlamentarzystów.

"Koalicja 13 grudnia" utraca polityczne prawo do dobrej historii bękarta z Magdalenki III RP.

Obie strony w swych walkach pod obcą flagą wykażą wykazują zacietrzewienie rzecz nie przydatną. Golone strzyżone, że przypomnę fraszkę.

Do meritum

 • dziadostwo spod nicku "Koalicja Obywatelska", "15 października", "13 grudnia" za pozwoleniem zestawu parobków masonerii spod nicku UE Unia Europejska dokonuje rzeczy niebywałej w historii demokracji czytaj dominacji katolickiej. Podważa rujnuje autorytet politycznej władzy. Jedynego uprawnionego organu, w którego kompetencji jest nadużycie bieżącego prawa, okoliczności ze względu na wyższą konieczność. Żadna inna instytucja zbiorowo tego nie może zrobić. Nie podważa się tego typu decyzji... Eurokołchoz swoimi współczesnymi (2024) parobkami w III RP to robi.
 • kelnerzy z "Magdalenki" przez ca 35 lat nie połapali się, że toksyczność interpersonalna nie działa na ich korzyść a na na korzyść Eurokołochozu. Na tejże oparli całą swoją polityczną działalność. Choć to nie Oni uruchomili produkcję zakwasów, poniżania ludzi to na nich spada polityczna odpowiedzialność.
 • strony są siebie warte. Po obu stronach widzę naiwną ufność w zewnętrznych mocodawców, którzy tam na górze grają w jednej drużynie i nie przewidują dla nas uprzywilejowanej pozycji a jeśli to zaraz my sami upadamy w ich oczach czy planach.
 • ...

  witold k

  7 lutego 2024

 • 5
  Ocena: 5 (4 głosów)
  Twoja ocena: Brak