Skip to main content

Spektakularny polityczny upadek piotrkowskiej prawicy AD 2024?

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

głos z jawnej formuły z grupy Foedus

Spektakularny polityczny upadek piotrkowskiej prawicy taki szeroki totalny. Upadek jak nazywam największego w III RP politycznego łobuza PiS Prawo i Sprawiedliwość. Roztrzaskanie się jak nazwać grupy Chojniaka bez nadziei na reaktywację podobnie do PiS.

Obie resztówki to nieprzydatny materiał ludzki - do odzyskania w szczególnych warunkach... . Antoni Macierewicz podobnie do Mariana Błaszczyńskiego wolał materiał nie za bardzo rozgarnięty z oczywistych powodów.

Młody narybek już nie aż tak pauperyzowany przez Mariana B (jak to niegdyś bywało) nie był w stanie dorównać w wyścigu do lokalnego tortu. Ideowi, zresztą ze wszystkich stron, zepchnięci. To oni są tym zaczynem, który przetrwał i ma swój czas. Sam nie da rady. Potrzebny; powrót, odnalezienie, poproszenie ludzi pominiętych, zepchniętych także tych, którzy sami odeszli. Razem!

Rok 2024 jego wyborczy element doprowadził do wyczyszczenia swoistego stanu tymczasowości. Otwiera nowe. Czy otworzy? Nasz portal - środowisko stoi do dyspozycji na naszych warunkach-jawności, otwartości. Publicznej debaty i naturalnego powstawania (w tym przywrócenia) autentycznych uznanych liderów.

Zawsze tak było. Od 1945 do dziś. Duch katolicki; patriotyczny, konserwatywny był i jest w większości - jest elementem dominujących; w polityce nieistniejącym. -Wiem z autopsji jeśli mówić o pokoleniu Solidarności. Jak mówmy o narodowym dziedzictwie, to wspomnę swoje pochodzenie od Macioska XIX w, Kaźmierza II RP - antykomunizm do Witolda i następnych - jeszcze nie ujawnionych a dobrze służących.

witold k

11 maja 2024

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak