Skip to main content
portret użytkownika witold k

Nie wiem ilu ich tak skuto ale już ich lubię

Media doniosły że żandarmeria założyła kajdanki kilku żołnierzom, którzy raczyli wykonać strzały ostrzegawcze. No. Wartownikiem byłem, strzały ostrzegawcze, wysyłałem. W tym wobec kolegów starszych rocznikiem.

Raczej większość żołnierzy z granicy z bękartem 1905 - Białoruskiej Republiki Papierowej, którzy do tej pory w III RP nie strzelali - w kajdankach winni wyjaśnić powody ślepego posłuszeństwa politycznym ignorantom by nie napisać dosadniej.

Ale nie o tym

DLACZEGO!

Nikt, rozumiem że w Europie ale nigdzie indziej nie ma info kto i po co uruchomił masowe przesiedlanie ludzi z Bilskiego Wschodu po czym uruchomiła się sterowana jak poprzednie; fala afrykańska, azjatycka. Cała reszta to umizgi tzw. elit - parobków eurokołchozu - znaczonego ideologicznie grosza.

Uruchomił to Soros z koleżanką z Niemiec. Nową życiową przestarzeń dla Izraela szykowali. Jeszcze głupsza, gorsza inicjatywa jak ta po II WŚ rozwarstwień chrześcijańskiej Europy przez Islam. Już po tym jak okazało sie, że islamskie getta - nie zasymilują się na pewno - uruchamiać kolejną niszczącą Europę naiwność Masonerii!?

Kto zrywa naturalny proces asymilacji? Naturalne przesiedlenia - migracje ludzi. Kto komu co spłaca. Za co się mści. Po co wszyscy zakładają upadek Europy.

witold k

6 czerwca 2024

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak