Skip to main content

Srebrny medal dla Łodzi

portret użytkownika Z sieci

Niewielu pamięta, że Łódź była drugim miastem w Polsce, które zorganizowało „Noc muzeów”. Pomysł pojawił się na Zachodzie Europy – we Francji i w Niemczech. Stamtąd pomysł przejął Poznań oraz Łódź. A potem cała reszta miast polskich.

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

18 maja 2026

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak