Z sieci, pon, 2026-05-18 10:27
Niewielu pamięta, że Łódź była drugim miastem w Polsce, które zorganizowało „Noc muzeów”. Pomysł pojawił się na Zachodzie Europy – we Francji i w Niemczech. Stamtąd pomysł przejął Poznań oraz Łódź. A potem cała reszta miast polskich.
Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/
18 maja 2026
- Blog
- Zaloguj się lub Zarejestruj by móc dodać komentarz
