Skip to main content

Biblioteka czyli jaki jest koń

Nie pomogło zwolnienie pani dyrektor Pol, która ośmieliła się nie wyrażać zachwytu nad działaniami wokół biblioteki. Nie pomógł face lifting biblioteki. Władza taka dobra, a ludzie ciągle złośliwe. Ostatnio bez owijania w bawełnę napisał o biliotece pan Tomasz Stachaczyk. Artykuł można przeczytać tutaj: http://www.epiotrkow.pl/news/Kto-z-kogo-robi-idiote,3756 Tak ostrego tekstu dawno nie czytałem w lokalnej prasie. W takich momentach rządzący zwykli rozglądać się powoli za kozłami ofiarnymi. Jeśli dla biblioteki nie uda się pozyskać środków finansowych przed wyborami, a na moje wyczucie się nie uda, to czyjaś urzędnicza głowa spadnie. Prezydent będzie miał do wyboru albo wziąć całą sprawę na siebie, a to kampanii nie służy, albo wskazać winnego urzędnika. Nie sądzę, aby udało się dłużej wmawiać wszystkim, że jest dobrze. Koń jaki jest każdy widzi.

Paweł: http://www.ciszewski.blog.pl/

7 lutego 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

No...

portret użytkownika witold k

chciałbym tu wspomnieć, że rywalizacja sztabów Andrzeja Czapli i Krzysztofa Chojniaka (2005) to który lepiej potrafi winsoki do UE wypełniać. Przecie to nie oto chodzi. Wnioski to raczej komputer i urzędnik... Prezydent to wizjoner z zasobem, głową... odwagą. Co do Biblioteki toż to pijar a nie potrzeba.... Bibliotekę mamy wybudować... jak kasy zostanie. Sztabowcy Gierka chyba są dumni ze swoich wnuków... A najwięcej Komandosi...

witold k

Ja też nie sądzę żeby...

dało się wmawiać, że jest dobrze jak jest tak źle i nie tylko chodzi tu o Piotrków. Piotrków to cząstka Polski a w Polsce dzieje się bardzo źle służba zdrowia, służby ratownicze, policja, szkolnictwo itepe----itede. A jednak w niektórych mediach słychać o sukcesach gabinetu. Należy sobie zadać pytanie: dlaczego jest tak dobrze, a jest tak źle?

Heh... tak mi jest dobrze, że dobrze mi tak

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.