Skip to main content

Zagłosuję na Yarka bo …

portret użytkownika witold k
J.Kaczyński.jpeg

Zagłosuje na Yarka, bo przebrała się miarka. Wołają pisowcy ich zwolennicy. Owszem przebrała się miarka. Platformmersi głoszą, pożyteczni idioci za nimi powtarzają, jakoby to PiS i Kaczyńscy wywołali wojnę polsko-polską.

To nie tak. Ową wojnę wywołała michnikowszczyzna rękami marionetki (TW Bolek). Potraktowali swoich politycznych konkurentów jak (...) i uprzywilejowani np. na początek w papier gazetowy (koncesja na gazetę Wyborczą) jak stachanowcy zaczęli chwytać pana boga (polityczną mamonę) za nogi. Pan, jak pamiętam, Zabłocki... ostrzegał Lecha Wałęsę, że skład Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie nie ma pełnej reprezentacyjności, a to źle wróży na przyszłość. Z trzech muszkieterów jak pamiętamy ostał się jeden. Bohatera Niesiołowskiego wystarczyło postraszyć własnymi donosami ... i zgłupiał. Szkoda. Łopuszański sam odszedł. Jurek, jak koń polski, ciągnie i sam nie wie gdzie.

No i co. Nie ma ani jednego kandydata, na którego można oddać głos w ciemno. Nie ma. Pokręceni porąbani... jak my. Dałoby się poskładać prezydenta dla polski z Olechowskiego, Korwina, Jurka, Morawieckiego, Kaczyńskiego... ale takiej hybrydy nie można zmontować przed głosowaniem.

Polityczny antykomunizm p. Morawieckiego, troska o europejskie korzenie p. Jurka, pro kapitalizm pp. Olechowskiego i Korwina to dobry materiał na przyszłość, pod kierownictwem p. Kaczyńskiego.

Komorowski musi odejść. Miał czas na pobłogosławienie swoich WSI-ciowców, nie zrobił tego w porę. Nie sądzę żeby A. Macierewicz wydał im lojalki, bez tego nie ma ich, choćby długo jeszcze żyli w dostatku... i pociągali za sznurki. Szkoda czasu. Pawlak. Przeszedł długą drogę. Wartościowa postać. PSL ma szanse po raz enty zmienić koalicjanta... Taki ich los.

witold k

13 czerwca 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Wychowanek i uczeń sovieta...

Żyjemy w czasach Orwellowskich a ministrem prawdy i sumienia jest niezłomny bojownik Adam Michnik.
Orwell=prawda=sumienie=bojownik=soviet = Michnik

Już nim nie jest

portret użytkownika witold k
cytuję pawełidźkowski

Żyjemy w czasach Orwellowskich a ministrem prawdy i sumienia jest niezłomny bojownik Adam Michnik.
Orwell=prawda=sumienie=bojownik=soviet = Michnik

za to pozostały ofiary: ROADU, UD, UW, PO... to tak, jak to rzekł swego czasu szef SOR "Energetyk" Henryk Robak. Na nardzie u kierownika RE Piotrków wstawili się wszyscy podlegli mu H.Robakowi (robił za kierownika RE i szefa SOR.) Z satysfakcją odnotował ekstra przybycie (niekonieczne) kierowników na naradę. Powiedział. Co to znaczy porządny generał. Generała już nie ma karność pozostała. Oczywiście przywołał lojalność wobec Jaruzelskiego, po zniesieniu Stanu Wojennego.
Michnika już nie ma. Lojalność jest. Na nic kombinacje wykazane na początku, kolesiostwo siedzi w jednej kieszeni... To co mogą i robią, to krzyczą... nie wierzymy w koniec wojny polsko-polskiej... współczuję tym, którzy zawieruszyli się w tę matnię. To porządni ludzie. Pisałem, przed laty, o biedakach, którzy uciekali do UD przed naznaczeniem ich epitetem oszołom. Oczywiście UD ich pożarła nie ma ich...

witold k

Już nim nie jest.....

Quote:

"No i co. Nie ma ani jednego kandydata, na którego można oddać głos w ciemno. Nie ma. Pokręceni porąbani... jak my. Dałoby się poskładać prezydenta dla polski z Olechowskiego, Korwina, Jurka, Morawieckiego, Kaczyńskiego... ale takiej hybrydy nie można zmontować przed głosowaniem.

.-pachnie mi to Marcinkiewiczem z "Polska Times"

Quote:

"Michnika już nie ma" tego nie rozumiem ,
cyt.To co mogą i robią, to krzyczą... nie wierzymy w koniec wojny polsko-polskiej... współczuję tym, którzy zawieruszyli się w tę matnię. To porządni ludzie. Pisałem, przed laty, o biedakach, którzy uciekali do UD przed naznaczeniem ich epitetem oszołom. Oczywiście UD ich pożarła nie ma ich..

. to "porządni konformiści". Co to za ludzie, którzy się boją wyznawać własne idee i przekonania. Ja wolę być oszołomem, konformista nie za bardzo.
Koniec wojny polsko-polskiej pokazał Tusku w tym artykule:
http://wyborcza.pl/1,75248,8006528,Tusk_zaostrza__Kaczynski_zmienil_sie_...
Jak będę miał 100% pewność, że to Tusku rządzi Polska to na kolanach pójdę do Częstochowy.

Tuska

portret użytkownika witold k

pożre nie tylko UD ale i rozwietka... przecie to ofiara Nocnej Zmiany.

Więc....

nie szukajmy hybrydowego Prezydenta, a głosujmy...nie na rozwietkę.

masz poniekąd rację...

portret użytkownika witold k
cytuję pawełidźkowski

nie szukajmy hybrydowego Prezydenta, a głosujmy...nie na rozwietkę.

Tylko pan Morawiecki konkretnie mówi o zmianie układu okrągłego stołu... nie ma szans na stołek prezydenta RP. Kaczyński i owszem popijał z Kiszczakiem i Michnikiem...
Głosuje na Yarka bo przebrała się miarka, znaczy staję się pożytecznym idiotą, bo raczej Morawiecki nie dostanie stołka ministra u pisowców.

witold k

nie...

można jeszcze głosować na pozostałych 9 i nie być pożytecznym idiotą, bowiem sami pożyteczni idioci głosują na Kaczyniaka mam rozumieć. Zapisuję się więc do klubu pożytecznych idiotów. Co do Morawieckiego... porządny Polak jest!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.