Skip to main content

Fundacja Mamy i Taty

portret użytkownika Admin
fundacja.png

Szanowni Państwo

W imieniu Fundacji Mamy i Taty oraz w imieniu pierwszych 31 sygnatariuszy naszego apelu “Cała Polska chroni dzieci” pragniemy podziękować za osobiste poparcie udzielone naszej inicjatywie.
Nasz apel w ciągu pięciu tygodni podpisało w internecie ponad 41000 osób a kolejnych ponad 4000 podpisów złożonych zostało w formie papierowej. Tak masowe poparcie pokazuje jak poruszającą społecznie jest kwestia dobra dzieci i prawo każdego dziecka do wychowania w rodzinie złożonej z mamy i taty.

To także dzięki Państwa aktywnemu poparciu kwestia adopcji dzieci przez pary homoseksualne stała się wątkiem szeroko dyskutowanym w większości mediów, a nawet pojawiła się w trakcie pierwszej telewizyjnej debaty prezydenckiej pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim i Bronisławem Komorowskim. Obaj kandydaci krytycznie ocenili postulaty legalizacji związków partnerskich i adopcji przez nie dzieci.

To również dzięki Państwa osobistemu zaangażowaniu organizatorzy EUROPRIDE 2010 po trzech tygodniach zaprzeczania i twierdzenia, że jest to wyłącznie impreza kulturalna przyznali, że ich celem jest m.in. ustawa o związkach partnerskich z prawem do adopcji dzieci przed czym ostrzegał nasz apel.

Zdajemy sobie sprawę, że udany start Fundacji Mamy i Taty to dopiero początek zmagań o utrzymanie w Polsce definicji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. Doświadczenia krajów zachodnich są czytelnym znakiem, że środowiska, które mają w planach prowadzenie tego rodzaju eksperymentów społecznych nie cofną się przed kolejnymi krokami.

Czeka nas walka o wpływ na opinie Polaków w tej i innych sprawach cywilizacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że nie można poprzestać na obecnej aktywności. Celem musi być dalsze prowadzenie kampanii społecznej tak by większość obywateli dostrzegła konieczność uchronienia Polski przed niebezpiecznymi i szkodliwymi eksperymentami społecznymi.

Przygotowujemy obecnie raport o tzw. prawach mniejszości seksualnych w Polsce, który drogą mailową wyślemy po wakacjach. Przedstawi on fakty oraz dostarczy racjonalnych prorodzinnych argumentów co ułatwi Państwu kształtowanie opinii innych osób w Państwa środowisku. Pozwoli też stawiać wymagania i pytania osobom, które będą się w najbliższym czasie ubiegały o Państwa wyborczy mandat zaufania w wyborach parlamentarnych.

Nasze obserwacje z ostatnich tygodni pokazują, że najskuteczniejszym środkiem wpływu na opinie większości Polaków są media. Stoimy zatem przed wyzwaniem kontynuowania akcji “Cała Polska chroni dzieci” za pomocą profesjonalnej kampanii społecznej w mediach. To zadanie wymaga dużych nakładów finansowych, ale wierzymy, że dzięki hojności i zaangażowaniu rzeszy osób nieobojętnych na sytuację dzieci i rodziny, w tym także Państwa, będziemy mogli je podjąć.

Pozwalamy sobie zatem prosić Państwa o wsparcie finansowe. Nawet stosunkowo niewielkie wpłaty (choćby przysłowiowe 5 złotych) ale systematyczne (np. raz na miesiąc) pozwalają nam na kontynuowanie prowadzonych działań i podejmowanie nowych wyzwań.

Zachęcamy do zlecenia stałej comiesięcznej dyspozycji przelewu na nasz rachunek bankowy:

w Alior Bank 40 2490 0005 0000 4520 3441 2862

Można też dokonać wpłaty bezpośrednio na naszej stronie internetowej korzystając z modułu płatności on-line.

Jeśli już nas Państwo wsparliście jednorazowo lub wspieracie stale to pozwólcie, że przy tej okazji serdecznie podziękujemy Państwu za będącą dla nas zaszczytem postawę pełnego zaangażowanie w naszą kampanię i za hojność.

Jeśli dotąd nas Państwo nie wspieraliście, ale chcielibyście teraz dołączyć do grona naszych darczyńców to pragniemy podziękować Państwu szczególnie za otwartość wobec naszej prośby i wszelką zamierzoną pomoc.

"Cała Polska chroni dzieci !"

Z wyrazami szacunku

Paweł Woliński

Zarząd Fundacji Mamy i Taty

16 lipca 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak