Skip to main content

„Należy ograniczyć produkcję ludności”

portret użytkownika pasternik

Takie słowa padły na posiedzeniu Rady Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Wypowiedział je znany piotrkowski działacz PZPR, zrozumiałym jest, że wedle tego typu osobowości, całe polskie zło: bieda, korupcja to wynik władzy ekip z lat 1990 - 1993.

Soczyście to wyjaśnił w swym wystąpieniu. Nie omieszkał wywyższyć polityki pana Wiatra i oznajmił, że należy ograniczyć produkcję ludności. Bohater ten - ujawnił wprost realizowaną od wielu dziesięcioleci na zachodzie i od kilku lat w Polsce politykę tzw. cywilizacji śmierci.

Nie trzeba katolickiemu czytelnikowi tego tłumaczyć. Żołnierzy szatana w Polsce postkomunistycznej mamy wielu i wszędzie. Jerzy Kisson-Jaszczyński z Piotrkowa Trybunalskiego powiedział wprost o co chodzi. Myślę, że po raz drugi, w swym długim życiu naraził się mocodawcom. Poprzednio musiał przez wiele lat prześcigać najgorliwszych wasali komunizmu, żeby wrócić w łaski.

Tak jasno i prosto ujawnić najcenniejsze i najskrytsze tajemnice światowej lewicy może tylko niedoświadczony. Ja z kolei chylę czoła za ujawnienie tej wielce obiecującej, już drugiej świetlanej przyszłości. Dziwię się co prawda skąd w tych ludziach tyle upadku.

Czyżby nie było już dla nich ratunku. A może nie ma kto się za nich modlić. Miłość jednak, cierpliwa jest, pokorna jest, nie zna granic dla chcących jej ..... .

Pasternik

Piotrków Trybunalski, 20 czerwca 1996.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak