Skip to main content

"Wolność pod ostrzałem"

portret użytkownika Admin
rp.jpg

Czempion wolności nareszcie po polsku!

Książka najsłynniejszego obrońcy wolności w amerykańskim Kongresie nareszcie w języku polskim!

Książka Wolność pod ostrzałem to prawicowy katechizm.

http://www.ronpaul.com.pl/

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Gdzie ci z jajami?

Witam! Dlaczego w polskim sejmie tacy ludzie jak Ron Paul są
nieobecni? Najgorsze jest to, że z kadencji na kadencję, z sejmu czy senatu, ubywa w zastraszającym tempie, ludzi głoszących poglądy zbliżone choćby trochę do tych jakie prezentuje Ron Paul.
Pozdrawiam!
Piotr Korzeniowski

Chyba, ubywa (obecnie to już ich nie ma), dlatego, że...

portret użytkownika witold k

Chyba, ubywa (obecnie to już ich nie ma), dlatego, że. Żeby można było w polityce – kreowaniu prawa iść pod wiatr, to trzeba mieć finansowe zabezpieczenie. Miliony to u nas mają ci, (przede wszystkim), którzy uważają, że pierwszy milion trzeba ukraść. Mało... zrobili to. Nie możemy od takich oczekiwać odwagi, bo czapki im goreją. Jeśli dołożyć do tego tych, którzy przeżywają frustrację z powodu, że im nie udało owego ukraść, to mamy nieciekawy obraz.

Nowa fala po 2005 roku niestety nie stanęła na wysokości zadania. Słynne TKM-my wiele wyjaśnia. Byłoby nieźle gdyby PIS obstawiał swoich na majątku (tak jak to zrobiła komuna) a nie na stołkach, z których polityczna konkurencja ich wygania. Za to mam największe pretensje do PIS, mógł przykładowo pokazać, jak można uczciwie sprzedać, sprywatyzować, zagonić do narożnika tych, którzy partyjne książeczki zamienili, jak mówiono, na książeczki czekowe. Niestety polityczna konkurenta to finansowe parobki komuny. Pozostaje nam konsekwentna postawa pod wiatr szarych obywateli i praca u podstaw.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.