Skip to main content

Jeziorna II bez wodociągów i kanalizacji

portret użytkownika Admin
zdjecie.jpg

W dniu dzisiejszym Rada Miasta w Piotrkowie Trybunalskim głosami Radnych Prawa i Sprawiedliwości, Rozwoju i Gospodarności oraz Prawicy Razem zmieniła Wieloletni Program Inwestycyjny na lata 2008-2012. Zmiany w programie wprowadził Prezydent Krzysztof Chojniak, a Rada Miasta propozycje przyjęła. Po wprowadzonych zmianach m.in. zmniejszono środki na poprawę infrastruktury na osiedlu Jeziorna II. Obcięto 9,5 miliona złotych !!!!!

Kiedy zapytałem prezydenta Karzewnika, co to oznacza? Co nie zostanie zrealizowane? Odpowiedział, że nie zostanie wybudowana sieć wodociągowa i kanalizacyjna na osiedlu Jeziorna II. Budowę sieci wodciągowej i kanalizacyjnej mieszkańcom osiedla Jeziorna II obiecał prezydent Krzysztof Chojniak na początku kadencji podczas spotkania z mieszkańcami w kościele.
Najsmutniejsze jest to, że radni mieszkający na Wierzejach nie wsparli swoich mieszkańców. Za takimi niekorzystnymi zmianami głosowali bowiem radni Marek Konieczko (Rozwój i Gospodarność i Marian Błaszczyński (Prawica Razem), a wstrzymała się od głosu radna Beata Dudzińska. Przeciwko niekorzystnym zmianom w WPI głosowała radna Ewa Ziółkowska i ja. Niestety głosów przeciwnych było łącznie 7 (PO +SLD), a popierających zmiany 15(PIS,Prawica Razem; Rozwój i Gospodarność). Przegrali mieszkańcy osiedla Jeziorna II i to m.in głosami radnych, których sami wybierali.

Paweł Ciszewski
03.09.2008.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Paweł...

portret użytkownika witold k

to na mój pogląd jedyny opozycyjny radny. Czasem zadaje pytania, które go niepotrzebnie szufladkują po stronie starej komuny. No i zapartyjnił się tak jakoś betonowo. Tak ma. Dzięki, że jest...

Czy Piotrkowianie współtworzący trybunalskich.pl podejmą wskazany w tekście temat. W ogóle piotrkowską samorządność. Znów zapraszam do debaty Krzysztofa ceha, do którego nie dociera, że trzeba wyjść do publicznej niezależnej debaty, bo bez tego jest się ofiarą rożnych sytuacji.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.